Wpis z mikrobloga

@TwujKoshmar: Ja uważam że ludzie pracujący na kasie w biedronce czy lidlu są głupsi ale nie gorsi


A synalek, któremu tatuś dał stanowisko prezesa w swojej firmie jest najmądrzejszy na świecie, mimo że nic sobą nie reprezentuje po za tym że jest prezesem!

Brawo! Gratuluję logiki pojmowania rzeczywistości!
  • Odpowiedz
@jasqlar: > Wiecie ile pseudo biznesmenów z tak grubym portfelem, że wam się w głowie nie mieści posiada tylko wykształcenie podstawowe?
o czym ty do mnie rozmawiasz? temat jest o tym, że kasjerka próbuje wmawiać, że grupa zawodowa kasjerów jest dobrze wykształcona co jest kłamstwem a nie kto osiągnął więcej mając podstawowe wykształcenie
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar:
o czym ty do mnie rozmawiasz? temat jest o tym, że kasjerka próbuje wmawiać, że grupa zawodowa kasjerów jest dobrze wykształcona co jest kłamstwem a nie kto osiągnął więcej mając podstawowe wykształcenie

Nawet nie jest mi przykro, że nie wiesz o czym do Ciebie piesze...

Branża IT chyba nie zwalnia Cię z logicznego myślenia. Z tego co wiem to logika jest tam bardzo postrzegana a nie tylko zero jedynkowe
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: tak, bo #!$%@? to gdzie kto pracuje definiuje to jakim jest człowiekiem. znam mnóstwo wykształconych "doktorków" i "inżynierów" którzy jako osoby są zwykłymi śmieciami. htfu! gardze ludźmi z takim zero-jedynkowym myśleniem.

  • Odpowiedz
@kayleigh1507: i właśnie tutaj pojawia się to czy ktoś głupszy jest gorszy? dla ciebie tak... dla mnie nie
ktoś może być gruby, brzydki, koślawy, kulawy, czarny, biały, rudy, łysy... dla mnie nikt z nich nie jest gorszy.
Skoro głupi dla ciebie są gorsi to rozumiem że mądrzy są lepsi? czyli jak przyjdzie doktor habilitowany i to całujesz mu butki bo jest lepszy?
PRZESTAŃCIE DZIELIĆ LUDZI!
  • Odpowiedz