Wpis z mikrobloga

@rzeznia22: ale bycie w grupie zawodowej kasjerów a praca dorywcza na kasie przez miesiąc/dwa to nie jest to samo i również znam osoby które pracowały na kasie w czasie studiów a teraz są inżynierami po politechnikach
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: Znam kasjerów co są nimi od lat, to zwykli, normalni, przeciętni ludzie. Ani szkodzą, ani wadzą. Nie wiem dlaczego i po co się do nich #!$%@?ć. Robota prosta, choć jak dla mnie upierdliwa. Takie rzeczy też ktoś musi robić, więc nie wiem o co cały ból dupy.
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: no i ma rację, to że ktoś pracuje na kasie to nie znaczy że jest głupi, studenci i absolwenci studiów też tam pracują. I paradoksalnie mają z tego często większy zarobek niż w swoich branżach wymagających wyższego wykształcenia.
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: Ty, poczekaj, bo teraz nie rozumiem. Ty możesz wyzywać jakąś losową kobietę z internetu pisząc o niej "gruba, brzydka locha z podstawowym wykształceniem", a jesteś oburzony, bo ktoś cie nazwał zerem? Masz ty w ogole jakąś godność?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@TwujKoshmar: Swój wykształcony umysł używasz do wylewania pomyj na osobę z internetu... Chcesz po prostu kogoś poniżyć i poczuć się lepszy.
  • Odpowiedz