Wpis z mikrobloga

Nadal trwają pracę nad Yerba Mate Tycoon (PC)
#donislawdev <-- obserwuj
Hejka, tworzę sobie grę o Yerba Mate, w której będziemy zarządzać firmą produkująca yerby (mieszanki albo czyste), z najnowszych informacji to przepisałem masę kodu, dodałem kopię zapasową zapisu gry (jak się uszkodzi zapis, usunie się, to zadziała zapasowy zapis), oprócz tego pracuję nad panelem tworzenia yerby, nazwa, cena, jaka grupa (kobiety, mężczyźni), metoda suszenia (gorące powietrze, dym), dodatki (na ten moment dodaję yerbę bez dodatków, do wyboru będzie kilkaset dodatków, dodatkowo co jakiś czas zmienia się popularny dodatek, tworzenie yerby z popularnym dodatkiem zapewnia nam bonus), będziemy też mogli wybrać jakość yerby, rodzaj opakowań yerby (waga), jakość opakowania + kraje do dystrybucji i wiele więcej :-} Cała lista zmian jest ciut dłuższa, ale szczerze to już zapomniałem co zmieniałem.
Przepraszam za powolny progres, ale ostatnio mam masę innych zajęć, staram się pracować nad grą w miarę możliwości( ͡° ͜ʖ ͡°) Discord Na temat gierki i yerby.
#donislawyerbamatetycoon <-- Tag gry

Czym jest Yerba Mate + O czym jest gra?


--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWEUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

*Grafika przedstawiona w grze + jej położenie to tylko placeholdery ("rozwiązanie chwilowe"), rzeczywista grafika w grze będzie inna. Jeszcze minie troszkę czasu, nim pojawi się w grze "normalna" grafika.

#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev #tycoon #gry
Pobierz DonislawDev - Nadal trwają pracę nad Yerba Mate Tycoon (PC)
#donislawdev <-- obserwu...
źródło: comment_mpjmszmCZkUUeqkxJmz1z2iRrmQEazKW.gif
  • 3