Wpis z mikrobloga

u mnie to idzie falowo, mam konsole od października zeszłego roku, do końca grudnia regularnie popylałem ;) potem przerwa do marca i tak sobie gram z przyjemnością, ciekawe kiedy mi przejdzie i znowu przerwa
  • Odpowiedz
@Hunter_88: mam tak samo, zarówno z grami na pc i na konsole. Kupiłem PS4 i chyba z 5 gierek. Przez pół roku nie przeszedłem żadnej, w RDR2 może z 20h przez te kilka miesięcy XDDD, inne gierki pograłem z 2-3h max i też nie chciało mi się do nich wracać to sprzedałem konsolę w #!$%@?. Na PC gram stale tylko w 1 grę, niestety na starość już mnie to nie bawi,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Hunter_88: Ale to chyba kwestia nastawienia, u mnie to często są takie wyrzuty sumienia że mógłbym robić coś bardziej rozwijającego. Wyłączam więc i robię jakieś gówno, które jest jeszcze większym marnotrstwem czasu
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: @Hunter_88: bez urazy, ale to jest właśnie pokolenie (niezależnie od wieku) fejsa, wykopu, twitterów i innych gówien, które przyzwyczaiło mózg do natychmiastowej i szybkiej dawki dopaminy, bez wysiłku, bez zaangażowania. Stąd też coraz niższy próg wejścia i ogólnie poziom trudności mainstreamowych gier (za długa nauka systemu odrzuci od gry). Wam po prostu nie chce się wdrażać, ma być "już".
  • Odpowiedz