Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
słuchajcie, mam koleżankę, z którą kiedyś nas coś łączyło ale później zerwaliśmy kontakt,
teraz znowu mamy dobre relacje, ona ma chłopaka i według niej chciała ze mną tylko koleżeństwa niczego więcej. Jednak jak dla mnie jej intencje są całkiem inne albo sama nie wie czego chce. Mimo tego, że ma kogoś to całowaliśmy się na spotkaniach i nie wyglądały one jak spotkanie kolegi z koleżanką. Jak to zrozumieć? Nakierujcie mnie jakoś

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiemy to tak ze ona nadal bedzie ze swoim facetem a z toba moze sie bedzie czasami calowac, moze sie z toba w koncu przespi ale i tak bedziesz tym drugim. W miedzy czasie ty sie w niej zakochasz, bedziesz za nia latac, szalec za nia i skomlec a ona i tak bedzie miala #!$%@?. Tym wlasnie spospbem stracisz kilka lat z zycia
@AnonimoweMirkoWyznania: co Ty robisz kolego? Wciągasz się w gówno na własne żądanie. To nie będzie ani dobra dziewczyna ani partnerka ani żona. Jeżeli byłby w niej choć cień rozumu i godności człowieka to najpierw zerwałaby z typem. Tak to pewnie sobie tylko podbudowuje ego atencją od Ciebie. Czyli na swój sposób ona rucha Ciebie, a Ty jej nie.
Załóżmy, że go zostawi, chciałbyś być z kimś, kto

Mimo tego, że ma