Wpis z mikrobloga

@kubik78: To powiem Tobie że jesteś w błędzie. Raz miałem taką śliczną lalę i jak ją rozbierałem to aż tętno mi żebra łamało. Piersi no po prostu boskie ale jak jej do kolan zsunąłem bieliznę to moim oczom ukazały się dwa długie brązowe, dyndające zdechłe jęzory zdyszanego psa i od tamtej pory mam uraz.
  • Odpowiedz
@FulTun

Im większe tym lepsze. Nie toleruje małych, schowanych jak u dziecka. Wiesz jakie są możliwości przy takich wargach? Możesz je związać, podwiesić jakieś obciążenie. Z doświadczenia mogę tez powiedzieć, ze obfite jęzory z reguły są pojemne wiec jest szansa, ze cala dłoń się zmieści. Nic mi więcej nie potrzeba.
  • Odpowiedz
@FulTun

Ciągle nie wiesz o czym mowa. Na szczęście dla kobiet są tacy goście jak ja. Mnie to nie brzydzi, mogę tez obrobić Twoją pannę, znudzoną rutyną i nawet nie będziesz o tym wiedział.
  • Odpowiedz
Wg. Twojej normy jestem oblechem, wg swojej należę do elity. Poruszam się w rejonach w których Ty nigdy nie będziesz. Budowa kobiet jest obleśna. Przeciekają, szybko tracą świeżość, mają strefy erogenne w najdziwniejszych miejscach. I o ile młode kobiety często jeszcze wstydzą się swoich potrzeb o tyle starsze juz nie maja zachamowań. Zejdź na ziemię, bo jest duża szansa, że przyprawię Ci któregoś dnia rogi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HenrykMiller: kompatybilność fetyszów o której wspominasz ważna jest imho głównie u osób dojrzałych seksualnie, nie tak istotna dla małolatów. Tak czy siak forma w jakiej piszesz wskazuje, żeś idiota.
  • Odpowiedz