Wpis z mikrobloga

@kubik78: To powiem Tobie że jesteś w błędzie. Raz miałem taką śliczną lalę i jak ją rozbierałem to aż tętno mi żebra łamało. P----i no po prostu boskie ale jak jej do kolan zsunąłem bieliznę to moim oczom ukazały się dwa długie brązowe, dyndające zdechłe jęzory zdyszanego psa i od tamtej pory mam uraz.
  • Odpowiedz
@FulTun

Im większe tym lepsze. Nie toleruje małych, schowanych jak u dziecka. Wiesz jakie są możliwości przy takich wargach? Możesz je związać, podwiesić jakieś obciążenie. Z doświadczenia mogę tez powiedzieć, ze obfite jęzory z reguły są pojemne wiec jest szansa, ze cala dłoń się zmieści. Nic mi więcej nie potrzeba.
  • Odpowiedz
@FulTun

Ciągle nie wiesz o czym mowa. Na szczęście dla kobiet są tacy goście jak ja. Mnie to nie brzydzi, mogę tez obrobić Twoją pannę, znudzoną rutyną i nawet nie będziesz o tym wiedział.
  • Odpowiedz
Wg. Twojej normy jestem oblechem, wg swojej należę do elity. Poruszam się w rejonach w których Ty nigdy nie będziesz. Budowa kobiet jest obleśna. Przeciekają, szybko tracą świeżość, mają strefy erogenne w najdziwniejszych miejscach. I o ile młode kobiety często jeszcze wstydzą się swoich potrzeb o tyle starsze juz nie maja zachamowań. Zejdź na ziemię, bo jest duża szansa, że przyprawię Ci któregoś dnia rogi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HenrykMiller: kompatybilność fetyszów o której wspominasz ważna jest imho głównie u osób dojrzałych seksualnie, nie tak istotna dla małolatów. Tak czy siak forma w jakiej piszesz wskazuje, żeś idiota.
  • Odpowiedz