Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@SzerPchorSzalik:W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie
Super męski badass wzorowany na prawdziwym aktorze który nagle zamienia się w karmiącą matkę - już nie.


@MechanicznyTurek: wystarczy, że nakarmi dziecko butelką, nie musi swoimi piersiami.

Dla takiego Papui z Nowej Gwinei jest to po prostu zwykły NPC


@MechanicznyTurek: ojej, masa graczy będzie znała nawiązanie do pasty z 4chana, ale ktoś tam w Nowej Gwinei nie. CD Projekt, wycofajcie ewentualny wątek z gry, powtarzam, WYCOFAJCIE EWENTUALNY WĄTEK Z GRY.
@qqqruqq: Papua z Nowej Gwinei to nawiązanie do Rodziny Zastępczej, gdzie padło takie stwierdzenie, a nie szukanie na siłę niszowych ludzi z zagranicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyznałem się już przecież że nie wiedziałem że to pasta z 4chana, co do karmienia nawet butelką wciąż uważam że poza heheszkami nie miałoby to sensu i byłoby niewiarygodne, ale mogę się mylić.