Wpis z mikrobloga

@iwunio: ja tylko jestem ciekawy kiedy skonczy mu sie kasiora ze zbiorek co on wtedy wymysli. A loty nawet pks'em tez kosztuja, spanie tez kosztuje, zarcie to u ciapatego dostanie za darmo z Radem , nowe kamery po 1500 zl kupuje....Chyba ze grazyny i janusze przesylaja mu kase na jego prywatne konto...
@HannibalSmyth no właśnie tak mi się wydaje że tam kasa leci bokiem na prywatne konto, bo Grażyn które chcą go sponsorować nie brakuje, a z takich nieoficjalnych pieniędzy, nawet jak jest ich mniej, nie musi się tłumaczyć, ani rozliczać. Mnie to najbardziej #!$%@? to że nie pokazał wydatków z pierwszej zbiórki, tej która nazywała się "pomóżmy bezdomnym przetrwać zimę" czy jakoś tak, bo wtedy ludzie wpłacali tą kasę myśląc że faktycznie pomagają
@iwunio: on tych zbiorek nie rozliczy. Wezmie wszystkich na przetrwanie i sprawa ucichnie, albo bedzie palil glupa ze duza czesc pieniedzy poszla na Grzeska, narkotykare i na Magde....Jedyna metoda na rozliczenia to zlozenie pozwu zbiorowego do prokuratury o popelnieniu przestepstwa o przywlaszczenie sobie srodkow ze zbiorek publicznych. Fajnie jakby ktos mial screeny z pomagam i paypala co tam bylo napisane o zbiorkach, a ponad to kopie przelewu z konta na konto.
@tomosano przy tych wyswietleniach jakie ma, czyli 100-400k, filmach dodawanych codziennie z którego każdy trwa dłużej niż 10 minut jest to około 14-19k miesięcznie. Gdybyś nie był ignorantem sam mógłbyś to sobie policzyć bo są ta ogólnodostępne dane
@tomosano a dupa tu nikogo nie boli, trzeba odróżniać zarabianie na YT tworząc własny kontent dzięki swojej kreatywności, a zarabianie na nieświadomych ludziach, pokrzywdzonych przez życie (nie wnikam czy z własnej winy czy nie), dla których te 100 zł które kiero im daje jest jak wygrana w lotto
@tomosano: akurat dupa mnie nie boli, bo jest multum kanałów gdzie ludzie podróżują maja swoj patronite i kto chce ten wpłaca. Ale wiadomo na co kasa idzie. A skoro ktoś zbiera na bezdomnych, na noclegi na jedzenie a póżniej nie wywiązuje się z rozliczeń zbiörek publicznych to jest oszustwo. To Owsiak tez niech się nie rozlicza bo dupa Cię będzie bolec ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą jak