Wpis z mikrobloga

Towarzyszące Marszowi Równości oburzenie wywołało u mnie skojarzenia z ruchem "anty-sufrażystów". Mamy dokładnie to samo - snucie wizji klęski i upadku współczesnego świata, odrzucenia tradycyjnych wartości oraz ośmieszanie członków samego ruchu. Co się spełniło? Świat rzeczywiście stanął na głowie? :)

Będę wrzucać jeszcze te obrazki, bo są przepiękne :D

#lgbt #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazlewactwa #honkhonk
whiteglove - Towarzyszące Marszowi Równości oburzenie wywołało u mnie skojarzenia z r...

źródło: comment_1h93cIMoNbwfBTyU69HOpmZrbtqQLFgd.jpg

Pobierz
  • 35
@whiteglove: a to nie jest prawda? Urlopy menstruacyjne - tylko dla kobiet, terapie dda tylko dla kobiet, dni na pływalniach i saunach - tylko dla kobiet, miejsca parkingowe - tylko dla kobiet,wagony w metrze - tylko dla kobiet, stypendia - tylko dla kobiet, rekrutacja do pracy - tylko dla kobiet, domy samotnych rodziców - tylko dla kobiet, systemowe programy dla ofiar przemocy - tylko dla kobiet, dodatkowe punkty w rekrutacjach -
@Sl_w_k_1: mylisz się. Od razu zaangażowano je do zmuszania terrorem psychicznym i moralnym mężczyzn do "dobrowolnego" zaciągu na I wojnę światową, a one krzycząc: równe prawa, ale facet nie gnijący w okopie to śmieć, rzuciły się ochoczo.
@whiteglove: jaką droga równa mi osobo masz kategorię wojskową? Domyślam się, że E, przy której facet jest na takim dnie społecznym, że nawet prawa jazdy nie dostanie. Więc raczej nie jesteś mi równa.
@rybsonk: twoja wypowiedź to bełkot. Nawet nie wiem, jak się do niej odnieść. Czyli kobiety nie mają żadnych obowiązków obywatelskich, mając równe prawa, ponieważ krew im leci z cipy? To ja proponuję zabrać im prawa wyborcze i bezpłatną edukację powyżej średniego szczebla, ponieważ krew im leci z cipy. Pasi?Skąd się takie dzbany biorą? Mi co trzy tygodnie krew leciała z tyłka, a kolega urodził kamienie nerkowe, ale nie mieliśmy przywilejów i
Czyli kobiety nie mają żadnych obowiązków obywatelskich, mając równe prawa, ponieważ krew im leci z cipy?


@Teraznaspokojnie: jak to żadnych? Skąd to wywnioskowałeś?

To ja proponuję zabrać im prawa wyborcze i bezpłatną edukację powyżej średniego szczebla, ponieważ krew im leci z cipy. Pasi?Skąd się takie dzbany biorą? Mi co trzy tygodnie krew leciała z tyłka, a kolega urodził kamienie nerkowe, ale nie mieliśmy przywilejów i podlegaliśmy obowiązkowej służbie wojskowej


@Teraznaspokojnie:
Plakat przeciwko elektrycznośći - też trochę pasuje


@Toomoo: przy czym, te obawy w tamtych latach jeszcze jakoś można zrozumieć. Pierwsze linie przesyłowe w dużych miastach były oczywiście napowietrzne. A ludzie wyobrażali sobie, że linie elektryczne, to będzie taka plątanina jak przy liniach telefonicznych, telegraficznych. Te z kolei rzeczywiście zajmowały prawie całą przestrzeń ciągów komunikacyjnych, bo wymuszała to prymitywna technika pierwszych centralek manualnych.
kotelnica - > Plakat przeciwko elektrycznośći - też trochę pasuje

@Toomoo: przy cz...

źródło: comment_Lycut7nTX2nejcSupS0hftf401WRiQfx.jpg

Pobierz