Wpis z mikrobloga

  • 1
@bon-bon
-co Panu dolega
-chyba mam depresje
-przepisze Panu 2x bieg przez przełaj oraz spacer ale to dopiero przy próbach samobójczych, teraz proszę iść jeść dużo cukru
  • Odpowiedz
@bon-bon Mam nadzieję, że ta Pani ze screena oferuje s--s każdemu z depresją, żeby ci jeszcze bardziej się w niej nie pogłębili szukając partnera wyłącznie w celach rekreacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bon-bon mam depresję. Próbowałam w sport, bo kiedyś jakaś psycholog mi doradziła, że to pomaga. Biegałam, grałam zawodowo, robiłam w uj ćwiczeń w szkole, w domu, po pracy. I rzeczywiście, pomogło z depresją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@bon-bon: Z tym ze ruch naprawde dziala na depresje. Oprocz tego ze wychodzisz na zewnatrz i odzywa ci umysl to jeszcze wysilek fizyczny daja rade. Ostatnio byl filmik na glownej gdzie bylo powiedziane, ze 21% z badanych wyszlo z depresji robiac codziennie spacer w ciagu kilku tygodni.
  • Odpowiedz
@bon-bon: dla normictwa depresja to fochy na świat: ale mam doła przez te rozdwojone końcówki włosów. To rzeczywiście jak się pobiega to przejdzie. Z drugiej strony choroba depresja...

  • Odpowiedz
@bon-bon: W sumie raz szukałem pomocy u psychologa z podobnymi problemami a psycholożka powiedziała mi żebym poszedł do kościoła pomodlił się wyspowiadał bo uprawiałem S-X przed małżeński i to tylko tego wina nie wzięła pod uwagę wcześniejszych kilkunastu lat życia jako s---------a
  • Odpowiedz