Wpis z mikrobloga

Andrzej dał wczoraj popis nieogarniania. W Q1 pokazują grafikę gdzie końcówka ma pokazaną stratę do 15 miejsca a Andrzej się ekscytuje że Russell traci tylko 1,2 s. do Vettela. :D Po chwili grafika się zmienia i Russell ma ponad 3 s. straty a Andrzej przeprasza i mówi że to musiał być jakiś błąd. :D Q2, pojawia się grafika z czasami zaokrąglonymi do jednego miejsca po przecinku i oponami na jakich ten czas został wykręcony. Oczywiście wiadomo po co są pokazane te opony ale Andrzej ani słowem o tym nie wspomni. Jego uwagę przykuwa to że 2 i 3 ma + 0.0. :D Andrzej już zaczyna mówić - Aż mi się nie chce wierzyć(czy coś w tym stylu), bo myśli że trzech pierwszych ma identyczny czas, ale czuje że chyba coś jest nie tak i się powstrzymuje. :) Po chwili wracają normalne czasy i Andrzej mówi że to musiał być jakiś błąd. Nawet nie wiem czy nie wspomniał że sędziowie skorygowali czasy. :D Sainz blokuje Albona a Andrzej mówi że nie będzie poważnej kary, co najwyżej reprymenda. Gdyby obok siedział Sokół to od razu zacytowałby mu odpowiedni punkt regulaminu i karę za blokowanie. No ale Andrzej woli sobie pogdybać niczym panowie komentatorzy na Eurosporcie. A LT dla Andrzeja to chyba tylko ciekawostka. Strategie, podcinania, obliczenia gdzie kto wyjedzie po zmianie opon są zbyt skomplikowane. Lepiej nawijać o kakofonii puszek po piwie.
#f1 #borowczyknadzis
  • 11
@Gieekaa: akurat borówa mówił że Sainz dostanie co najwyżej reprymendę gdy ściął ostatnią szykanę i nie wrócił na tor za pachołkiem... ale i tak uważam że to stary dzban, gorszy od Kapicy i nie powinien komentować F1 na eleven
@Gieekaa: To pokazuje, że po prostu jak nie komentował wyścigów F1, to ich w ogóle nie oglądał. Przecież takie rzeczy, jak różne sposoby pokazywania czasów w transmisjach w danym sezonie, to sobie każdy rozkmini po paru sesjach, jeśli nie jest upośledzony umysłowo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gieekaa: ten gosc to dramat, jak go slysze to sie we mnie gotuje... zastanawiam sie co on musial robic i komu dziure w brzuchu wiercic ze go znow obsadzili.
A wczoraj jeszcze wymyslil nowa nazwe zespolu: Alfa Rłomiło ...
Chyba zrezygnuje z eleven i wykupie f1tv