Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #!$%@? ze nie mam nikogo z rodziny co by mial jakas wielka firme, byl przebojowy i dynamiczny.. Wtedy na starcie masz zapewniona firme, pozycje i pieniadze. Wtedy mozna zyc te wszystkie brednie ze wszyscy jestesmy rowni mozna sobie w dupe wsadzic bo nie kazdy ma do tego glowa czy talent zeby zarabiac dobre pieniadze.

Jak cie splodzily jakies beztalencia z zakolami to wiesz ze w zyciu nic po za #!$%@? za psie pieniadze nic Cie nie czeka ( po za malymi wyjatkami ktorym sie udalo.. a ilu jest tych co sie nie udalo i pewnie nie uda?).. Niektorzy zaklamuja ta rzeczywistosc wierzac w to ze wszystko jakos sie ulozy i jakos zyja ale tego nie potrafie zaakceptowac to jest po prostu koszmar..

#przegryw #oswiadczeniezdupy #takaprawda ##!$%@? #depresja #bezrobocie
  • 19
@Doomino: Ludzie na ciebie inaczej patrza majac takiego wujka nawet jesli ci hajsu nie da, masz status spoleczny duzo wyzszy od takiego co #!$%@? w gowno pracach za grosze

@jceel: #!$%@? czy nie ci z lepszych rodzin zawsze maja lepiej od przecietniakow
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: Jak mi brakowało pieniędzy to zamiast narzekać wyjechałam do Anglii i #!$%@?łam 60h tygodniowo w fabryce samochodów. Odłożyłam pieniądze, wróciłam, a dzięki biegłemu angielskiemu znalazłam fajną pracę w Polsce. Bez ingerencji rodziny! Sam kierujesz swoim życiem, nie oczekuj, że ktoś Ci coś da. Przestań być roszczeniowy, weź sie do pracy.
@Doomino: ty jadac do pracy jako kobieta podejmujac ciezka prace fizyczna jestes "bohaterka" wsrod ludu i masz wsparcie od innych facetow, szef patrzy na ciebie laskawiej, ja jako facet jadac do gowno pracy w angli jestem zwyklym robolem, smieciem na ktorego patrza jak na zlodzieja.
@Xvenowski: Nie, wyjechałam za facetem. On wyjechał wcześniej do kumpla. Pracę musiałam sobie sama znaleźć i była przez agencję. Teraz byłabym w stanie wyjechać na dziko. Tylko gdzieś pokój przez neta wynająć i szukać pracy na miejscu.
@Xvenowski: Ja mam mocne socjal skille, ale kompletnie mi sie nie przydały w Anglii. Przydały sie w Polsce. W Anglii jeżeli mają etat to dadzą go Anglikowi, może być największym dzbanem na świecie, byleby urodzony w UK. Jak robotę do wykonania to zatrudnią prędzej Polaka, czy nawet Polkę niż Anglika. Udało mi sie dostać pracę w biurze (office assistant quality Engineera), atmosfera była fatalna, a płaca minimalna i jeszcze z bezpłatnymi
@Xvenowski: @ChceZYC_A_nie_Wegetowac: jeszcze dodam, że do najlepiej płatnych prac fizycznych w ogóle nie zatrudniali kobiet. Mój facet miał dobrze płatną prace z samymi facetami, gdzie całymi dniami sie #!$%@?ł na telefonie, a ja musiałam robić w obozie, bo jestem kobietą. Ale No cóż przecież mam lepiej z tego powodu.