Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: No, zawsze mnie dlatego denerwowała ta misja. Wiem że CeJot to nie jest święty, ale co innego jednak strzelać do wrogich gangsterów z którymi masz wojnę i którzy do ciebie też strzelają, a co innego zamordować z zimną krwią jakiegoś budowlańca bo rzucał do siostry CeJota jakieś komentarze jak każdy budowlaniec typu "hehehe ale dupa", kiedy całą grę budujemy obraz Carla jako "tego dobrego".

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mówcie co chcecie ale to była najbardziej #!$%@? misja w całej serii. Siostra Carla żali mu się że robotnicy z budowy ja męczą a co ten na to? Robi #!$%@? a jednego typa w toitoiu spycha do rowu gdzie zalewa go betonem. Nie było bardziej #!$%@? akcji
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: jedna z bardziej #!$%@? śmierci w grach


No to chyba nigdy misji RC HELICOPTER w Vice City nie przechodziles xd zabijanie ochroniazy budowanego wieziwca smiglami zdalnie sterowanego helikoptera xd Albo rozjezdzanie czolgiem calych gangow idacych gesiego w GTA 1 xd
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Pragnę dodać, że typ tak skończył, bo jego robole zaczepiali siorkę CJ-ota, podczas, gdy Tenpenny, który był uwikłany w morderstwo jego matki, okradł go ze wszystkich oszczędności, wrobił go w morderstwo i zmuszał do robienia brudnej roboty, a na końcu kazał Pulaskiemu go zamordować, nawet nie wyrwał kulki tylko zdechł w wypadku samochodowym XD
  • Odpowiedz