Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Na #sympatia napisalo do mnie 350 chłopaków, na #badoo polubiło mnie 2000 osób. Najmniejsze powodzenie mam na #tinder ale też się zdarza że mam parę. Niby więc mam szanse na związek ale nie potrafię się w ogóle zaangażowac w pisanie z kimś i boje się że jak przyjdzie do spotkania to zostanę odrzucona przez wygląd bo wstawiłam takie zdjęcia gdzie ładnie wyszłam a nie brzydko przecież a w realu to od każdej strony wyglądam znośnie i mam wrażenie że kamera nie widzi moich zmarszczek. Potem bardzo cierpię bo boje się otworzyć i zaangażować że to zdewastuje moja samoocenę jak mnie chłopak odrzuci za wygląd ale też cierpię żyjąc bez miłości w przekonaniu że jestem nic nie wartym pasztetem. Proszę pomóżcie mi poradzicie coś #zwiazki #rozowepaski
  • 17
@Sylwestrowiczka12: Wyglądem się przejmujesz, a jak już się kiedyś przełamiesz to dopiero dostaniesz po dupie bo zapominasz o zasadniczej rzeczy - 7 na 10 będzie chciało Cię wykorzystać i przejedziesz się na kimś wiele razy. W skrócie, mówisz, że boisz się wskoczyć do wody bo nie umiesz pływać, ale zapominasz, że pływa w niej stado rekinów.
Jak się psychicznie nie przygotujesz do wszystkiego naraz to nawet nie ma o czym gadać
@Sylwestrowiczka12: Złap byka za rogi, po którymś z kolei spotkaniu, przekonasz się ze wygląd to sprawa drugorzędną, najważniejsze jest się dopasować, śmiać z tych samych żartów, mieć podobny pogląd na życie itp.

Co chce powiedzieć, to to, że zawsze będziesz za ... za wysoka za niska za gruba za chuda za ładna za brzydka za stara za młoda za głupia za mądra... po prostu musisz spotkać kogoś komu odpowiada to jaka