Wpis z mikrobloga

6 lat temu wylądowałem w szpitalu na serce, 3 tygodnie poza pracą.
Po powrocie pytam firme (polską) czy mogę odrobić nadgodzinami czy coś

hehe Patryk wiesz co, w sumie to nie wiem czy tak długo będziesz pracować żeby to odrobić

przez twoją nieobecność dużo rzeczy nie dowieźliśmy ehh


W tym tygodniu wracam ze szpitala, byłem też na serce. Wracam do domu, pracuje w amerykańskim korpo

Na mailu bon na 75E do amazona z życzeniami jak najszybszego dojścia do zdrowia
Na komunikatorze masa ludzi którzy piszą że fajnie że wróciłem
Manager zostawia mi wiadomość żebym szybciej dzisiaj skończył z dopiskiem

bottom line everything you do means a lot and you mean a lot - we are all glad you are back home


ehh, bolzga
#gorzkiezale #praca #chwalesie #tylewygrac #pracbaza
Rabusek - 6 lat temu wylądowałem w szpitalu na serce, 3 tygodnie poza pracą.
Po powr...

źródło: comment_AehJE0rC4VzdYtcHP5RFS9S5Ap6qXPEV.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najgorsi są polscy managerowie w zagranicznych firmach, absolutnie polska mentalność chociaż są i dobrzy ludzie, ale jak pragnę... polacy to jakieś zwierzęta, aż się chce wyjeżdżać

do tego teraz na rynku pracy są ukraińcy, jak to się rządzi i mówi TOBIE byś rabotaju rabotaju () wypad do siebie, to nie lata 90te prymitywie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A dwa wpisy wyżej "Stuhr powiedział źle o Polsce, niech się pakuje i #!$%@?" xD

@bylo_sobie_zycie: na Rabusek zrobił tak jak pisał, miał #!$%@? na Polaka robaka, poszedł do Jankesa.
  • Odpowiedz
@Rabusek: @Danicen: @Budte: Chciałem tylko zaznaczyć wielką różnicę jaką jest to "L4" w Polsce a w Ameryce gdzie jeden Mirek ostatnio napisał że gość wziął L4 żeby nie zostać zwolnionym. Patologia rodzi patologię niestety, każdy zapewne zna człowieka który bierze chorobowe nie z powodu choroby albo sytuację gdzie kobieta w ciąży zatrudnia się tylko po to żeby wziąć macierzyńskie etc. I trochę się nie dziwię że
  • Odpowiedz
Bo na zachodzie ludzie się #!$%@? szanują. A w polsce? Jak w lesie, nie, gorzej, jak w chlewie obsranym gównem. "Ja jestem twój pracodawca, JESTEM KIMŚ, masz DLA MNIE pracować #!$%@?"


@Dajkoo: Gówno prawda. Wszędzie się trafiają takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jak prawie wylądowałam w szpitalu kilka miesięcy temu i w bólach zwolniłam się wcześniej do domu, to zmartwiony szef zaproponował mi, żebym zabrała laptopa ze sobą jak potrzebuję XD
  • Odpowiedz