Wpis z mikrobloga

@IsDaddyHome: Wczoraj chciałem zainstalować...płytę mam, dane do konta mam, zgubiłem świstek z kodem do gry i carpacka...a tak lubiłem tam ZX-12R się wozić.
Heh, w ogóle, nostalgia, wożenie się wieczorami ze znajomymi, mody pojazdów etc. Nie ma chyba teraz gierki, która oferowała by coś tak fajnego, w takim wydaniu i klimacie :)
@Glenroy: Może wyposaż się w wersję bez Steama, taką jak np. na zdjęciu :) moja kupiona na allegro. O prawda, sportowa Kawa w TDU miała dobre odejście i fajny dzwięk, w multi nigdy nie jeździłem ale pewnie by mi się spodobało, najfajniejsze w tej grze dl mnie jest że poprostu tak fajnie się tam jeździ dla przyjemności i dlatego wciąż w to gram, szkoda że tylko motocykli tam było tak mało,
Pobierz
źródło: comment_izUBpP7HR5wYgTNI7PlOHSeGrxr4nLhd.jpg
@IsDaddyHome: Na Steamie jedynki w ogóle nie ma, patrzę po allegro, jest nówka w folii jeszcze za 100 zł, kurde, trochę boli, ale lubiłem zawsze wracać do tego tytułu, właśnie dla tej swobody i faktu, że jeździsz tam po prostu dla frajdy :)
Trasa wyścigu dookoła wyspy, uwielbiam :D
@Glenroy: Ogólnie, właśnie sobie przypomniałem czemu chciałem zainstalować TDU :D, z forum, z którego pobieraliśmy mody, dostałem maila, że szykują jakąś mega aktualizację do gierki, żeby przywrócić multi i poprawić geometrię i grafikę. A wiem, że tam są nieźli zapaleńcy i ten mod robią już kilka lat :D.

Kurde...chyba kupię :P
@Glenroy: jak wciąż lubisz jeździć w tej grze to myślę że kupując nie uznasz to za źle wydane pieniądze , tak wyścig do okoła wyspy był mega , prędkości tam osiągane były niedorzeczne ale to było właśnie super, i mozliwośc zrobienia swojego garażu marzeń, moim ulubionym autem do tego wyścigu był stuningowany Ferrari Enzo :) no frajda z jazdy jest niesamowita :D ()
TDU Project Paradise


@KyloW13: Otototototo dzięki, właśnie o forum turboduck mi chodziło :D

@IsDaddyHome: do powyższego jeszcze platinium patch od nich i HD patch i gierka robi się po prostu miodna :D, widzę, że platinium miał już nawet kilka aktualizacji, kurde, nie mogę się doczekać, aż zaczynam żałować, że kierownicę sprzedałem :D