Wpis z mikrobloga

@nilfheimsan: Dorzucisz 2 stówki i masz pogromcę Maca Pro, który wygląda jak tarka do warzyw ;) Zdziwiony? Pewnie w Komputroniku czy innym X Komie w zestawie wyszło by taniej niż randomowo z sieci. Cuda, panie, cuda i dziwy xDDD
16GB, ale możesz wziąć szybszą i 32 ¯\_(ツ)_/¯ Razen powinien dać radę.
Pamięć Ram 1X 32Gb Crucial Ecc Registered Ddr4 2Rx4 2933Mhz Pc4-23400 Rdimm | Ct32G4Rfd4293
828,26 zł
Do tego płyta za
@xandra: A tak poza wszystkim czemu tak mocno nienawidzisz Apple - ale tak serio napisz? Ja nie szkaluje ludzi za odmienne zdanie. Jestem ciekaw twojego zdania i twojej motywacji :)
@RitmoXL: Jawne naciąganie ludzi na ich "cuda" nie wystarczy? Twierdzenie, że coś wymyślili, choć to nie prawda, nie wystarczy? Posiadanie Maka, który mulił przy prostych czynnościach nie wystarczy? xDDD

Przykład naciągania masz na górze, Apple niczego nigdy nie wymyśliło, za to jest trollem patentowym. A MacBook Pro z 2012, 8GB, 128 SSD mulił mi z jedną instancją maszyny wirtualnej i przeglądarką... Pomogła instalacja Linuxa ¯\_(ツ)_/¯
@xandra: Akurat Macbook Pro i jeszcze z 2012 roku to jest antyk i te kompy z nazwy są tylko pro bo to w zasadzie trochę lepszy ultabook.

Z tym naciąganiem to wiesz - ty to tak odbierasz. Ludzie potrafili płacić tysiące za działkę księżycową. Niektórzy jednak mają hajs. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę, że twoja "krucjata" to taka walka z wiatrakami. Ludzie którzy byli przeciw dalej będą