Wpis z mikrobloga

@Kombinat: Wiadomo że nie całe te przerzucanie gnoju ,kompostu ,kopanie dziur ,bawienie sie wężem zajebista sprawa ide wlasnie skopac tylek mszycy bo mi oblazla koperek.
  • Odpowiedz
Na wykopie męskie jest tylko noszenie spoconej koszulki w kratę, spodni moro i glanów.


@magnes125: Wnoszę sprzeciw! To nieprawda, nie glanów, tylko butów trekingowych z decathlonu, albo rynku.
  • Odpowiedz
@sramnawas: Czy ty w ogóle umiesz czytać, że nie umiesz nawet skumać, że napisałem to ironicznie? Bo przytoczyłeś moją wypowiedź od środka zdania kompletnie pozbawiając ją kontekstu

Inni też powiedzą, że zainteresowanie kulinariami jest "mało męskie".

vs

Zainteresowanie kulinariami jest "malo meskie"


Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
  • 9
@kacper1302 to adenium obesum, potocznie zwane różą pustyni. Hodowane z nasionka, fajna roślinka, ładnie kwitnie i dodatkowo jak ktoś ma dryg i talent do prowadzenia takich kwiatów, to można z nich formować naprawdę ciekawe okazy :)
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: W sumie tak sobie teraz obczajam na internecie co i jak, i pomyślałem że może chciałbyś napisać krótki poradnik, na temat tych kwiatów. Ile żyją, jakie temo wzrostu, podlewanie itp. z chęcią też bym sobie coś takiego posadził :)
  • Odpowiedz