Wpis z mikrobloga

No to chodź Adaśku. Zapraszam na Zabiegówkę. Tu jest Zabiegówka - Burdel. Na Zabiegówkę. Zabiegówka. "Operating Theater", po angielsku "Sala operacyjna". Zapraszam cię Adasiu. Psik! Czekaj studenta wygonię. Psik, psik! Chodź Adasiu zapraszam do pokoju. Chodź Adasiu, zapraszam. Tutaj wprowadzają do znieczulenia. O zobacz Adasiu, ja znieczulam. Czekaj Adasiu, zamknę drzwi. Poczekaj! Zamknę Adasiu drzwi. I już Adasiu będę mówił. O! Adasiu zobacz, ja pacjenta znieczulam. Zaraz ci pokażę. Adasiu zobacz ja tak pacjenta intubuję, o! Zobacz Adasiu, ja z pacjentem intubację wprowadzam. Ah, ah, ah, ah! Ja z pacjentem intubację wprowadzam, z pacjentem, pacjent, z pacjentem . Ah, ah, ah, ah! Ja pacjenta dmucham. Ah, ah, ah, ah, ah, ah, ah! Jeszcze? Dobra! Zobacz co tu pisze Adaś. Znieczulenie. Z-N-I-E-C-Z-U-L-E-N-I-E. Izofluran, sewofluran, fentanyl, znieczulać, dożylnie. Tutaj pisze znieczulać, propofol, ketamina, wenflony, TIVA, wziew, propofol, fentanyl, ketamina halotan,eter, morfina. I tu pisze znieczulać ogólnie, do żyły, wprowadzać. I tu Adasiu. O! Propofol. Izofluran narysowany. Jesteśmy na Zabiegówce. W burdelu na Zabiegówce. Na Zabiegówce w burdelu. W burdelu na Zabiegówce. Na Zabiegówce. O tu Adasiu! O! Propofol. PRO-PO-F-O-L. Propofol. A weź Adasiu, już się nagrało? Tutaj jeszcze Izofluran, znieczulanie, fentanyl, ketamina, propofol, morfina.

-To twój pokój jest tak?

-To mój pokój. O, tu! Zobacz! Tutaj mam dwa telewizory, zobacz. Dwa telewizory. Plazmę. No nagrywaj Adasiu, nagrywaj. O, plazmę mam. O tu, mam Segala, Van Dama, o. Van Dam wali z młotka, a Segal składa kości. Siła Rażenia. A tu mam plazmę, zoba, plazmę Funaj. Plazma Funaj. Funaj. I tutaj mam, zobacz Adasiu, o! I tutaj mam Sony. Taki zwykły Sony. Nagrywaj. Sony telewizor. Sony, sony. I oglądam Van Dama i Segala. Bo Żą Klot Van Dam wali z młotka, a Steven Segal składa kości. I Żą Klot Van Dam. Segal i Van Dam. Dobra!'
-No to chodź Adaśku. Zapraszam na Zabiegówkę. Tu jest Zabiegówka - Burdel. Na Zabiegówkę. Zabiegówka. "Operating Theater", po angielsku "Sala operacyjna". Zapraszam cię Adasiu. Psik! Czekaj studenta wygonię. Psik, psik! Chodź Adasiu zapraszam do pokoju. Chodź Adasiu, zapraszam. Tutaj wprowadzają do znieczulenia. O zobacz Adasiu, ja znieczulam. Czekaj Adasiu, zamknę drzwi. Poczekaj! Zamknę Adasiu drzwi. I już Adasiu będę mówił. O! Adasiu zobacz, ja pacjenta znieczulam. Zaraz ci pokażę. Adasiu zobacz ja tak pacjenta intubuję, o! Zobacz Adasiu, ja z pacjentem intubację wprowadzam. Ah, ah, ah, ah! Ja z pacjentem intubację wprowadzam, z pacjentem, pacjent, z pacjentem . Ah, ah, ah, ah! Ja pacjenta dmucham. Ah, ah, ah, ah, ah, ah, ah! Jeszcze? Dobra! Zobacz co tu pisze Adaś. Znieczulenie. Z-N-I-E-C-Z-U-L-E-N-I-E. Izofluran, sewofluran, fentanyl, znieczulać, dożylnie. Tutaj pisze znieczulać, propofol, ketamina, wenflony, TIVA, wziew, propofol, fentanyl, ketamina halotan,eter, morfina. I tu pisze znieczulać ogólnie, do żyły, wprowadzać. I tu Adasiu. O! Propofol. Izofluran narysowany. Jesteśmy na Zabiegówce. W burdelu na Zabiegówce. Na Zabiegówce w burdelu. W burdelu na Zabiegówce. Na Zabiegówce. O tu Adasiu! O! Propofol. PRO-PO-F-O-L. Propofol. A weź Adasiu, już się nagrało? Tutaj jeszcze Izofluran, znieczulanie, fentanyl, ketamina, propofol, morfina.

-To twój pokój jest tak?

-To mój pokój. O, tu! Zobacz! Tutaj mam dwa telewizory, zobacz. Dwa telewizory. Plazmę. No nagrywaj Adasiu, nagrywaj. O, plazmę mam. O tu, mam Segala, Van Dama, o. Van Dam wali z młotka, a Segal składa kości. Siła Rażenia. A tu mam plazmę, zoba, plazmę Funaj. Plazma Funaj. Funaj. I tutaj mam, zobacz Adasiu, o! I tutaj mam Sony. Taki zwykły Sony. Nagrywaj. Sony telewizor. Sony, sony. I oglądam Van Dama i Segala. Bo Żą Klot Van Dam wali z młotka, a Steven Segal składa kości. I Żą Klot Van Dam. Segal i Van Dam. Dobra!
#medycyna #morenka #pasta
Pobierz
źródło: comment_vv0QrMmr2culkCUksjMpgNDB566lvJvO.jpg