Wpis z mikrobloga

  • 175
#polityka #heheszki #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpisu #neuropa #4konserwy.ru #zawszesmieszy

JAK MNIE #!$%@?Ą CI LEWORĘCZNI.
NIE MOGĄ TAK JAK NORMALNI LUDZIE PISAĆ PRAWĄ RĘKĄ? ŻEBY JESZCZE SOBIE PISALI LEWĄ RĘKĄ W DOMU WE WŁASNYM POKOJU, ALE NIE! OBNOSZĄ SIĘ Z TYM WSZĘDZIE, W SZKOLE, W URZĘDACH, NA POCZCIE - TO CHORE!
CHCESZ PISAĆ LEWĄ RĘKĄ TO PISZ, ALE PO CO SIĘ Z TYM TAK OBNOSISZ PRZED CAŁYM ŚWIATEM?
I JESZCZE TA PROPAGANDA, ŻE TO NORMALNE, GDYBY TO BYŁO NORMALNE TO TEŻ MÓGŁBYM PISAĆ LEWĄ RĘKĄ, A NIE MOGĘ.
MAM NADZIEJE, ŻE NIEDŁUGO ZACZNĄ LECZYĆ Z LEWORĘCZNOŚCI, BO MAM JUŻ DOŚĆ TEJ CHOREJ PROPAGANDY, KTÓRĄ SERWUJĄ NASZYM DZIECIOM W SZKOŁACH.
CHCE ŻYĆ W KRAJU GDZIE NIE BĘDĄ MUSIAŁ SIĘ BAĆ, ŻE JAK MOJE DZIECKO WYJDZIE Z DOMU TO ZOBACZYĆ NA ULICY KOGOŚ LEWORĘCZNEGO - PRZECIEŻ JAK ZOBACZY TAKIE "COŚ" I NASŁUCHA SIĘ, ŻE TO NORMALNE I "NATURALNE" TO RÓWNIEŻ ZACHCE PISAĆ LEWĄ RĘKĄ.
JUŻ MAM DOŚĆ TEGO CHOREGO LEWACTWA I ICH TOLERANCJI, CHCE ŻYĆ W NORMALNYM ZDROWYM KRAJU. DZISIAJ ZACZNIEMY TOLEROWAĆ LEWORĘCZNYCH, A JUTRO CO? PEDOFILIA? ZOOFILIA? DOŚĆ! WON!
  • 32
  • Odpowiedz
@Lipathor: No własnie, kazdy ogarnal ze to nie choroba a nic nienormalnego. I nie byly do tego potrzebne parady równosci, czy promowane w mediach miesiace dumy z bycia leworecznym. Po prostu musiala nastąpic zmiana pokoleniowa. Jeszcze 10 lat i homofobia bedzie jeszcze bardziej marginalna niz jest teraz. Mlodym ludziom w wiekszosci juz dawno nie przeszkadzają takie rzeczy, a starszemu pokoleniu nie przemowisz do rozsądku.
  • Odpowiedz
I nie byly do tego potrzebne parady równosci, czy promowane w mediach miesiace dumy z bycia leworecznym


@kezioezio: Może i nie, ale w wolnym kraju można paradować z dużo bardziej błahych powodów, więc niech sobie paradują. Ani nikt nie jest zmuszany oglądać ani uczestniczyć.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Ja nie zabraniam nikomu paradować. Z jednej strony takie marsze i miesiące dumy przekonują więcej ludzi do zrobienia coming out a z drugiej jest to szansa dla konserwatywnych mediów do ukazania takich ludzi w złym świetle, bo zazwyczaj pokazują tylko te "perełki" ukazujące jakieś kontrowersyjne rzeczy typu chodzenie ze sztucznym penisem czy przerobienie hostii na waginę.
  • Odpowiedz
@Kempes: Chybiona analogia. Powinno być raczej tak:

- codziennie czytasz artykuły i oglądasz programy mówiące o tym jak leworęczni mają źle w życiu i strofujące praworęcznych że nie dość ich wspierają,
- leworęczni mają pierwszeństwo w zatrudnieniu i przyjęciu na studia/szkolenia w ramach promocji różnorodności,
- jak nie popierasz leworęczności to znajomi cię ostracyzują, możesz stracić pracę, a twój biznes będzie bojkotowany,
- jeśli stwierdzisz że leworęczność jest nienaturalna to
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@ziggy1234

codziennie czytasz artykuły i oglądasz programy mówiące o tym jak leworęczni mają źle w życiu i strofujące praworęcznych że nie dość ich wspierają


Błędne założenie. Prawidłowe to: "leworęczni chcą mieć takie same prawa jak praworęczni"
  • Odpowiedz
@Lipathor: Prawda w oczy kole. Oprócz ad-personam, które podkreśliłem, żeby była jasność, że to moje zdanie o tobie - zdanie do którego mam prawo - były tam też argumenty, ale jak widać biedactwo poleciało na skargę, bo ktoś go uważa za idiotę.

I właśnie takie zachowanie jest tym co powoduje opór społeczeństwa przed "tolerancją homo". Bo za krytykę leci z płaczem na skargę do władzy i z tolerancji robi się
  • Odpowiedz
Bo za krytykę leci z płaczem na skargę do władzy i z tolerancji robi się opresja.


@za-co: No dokładnie, zamiast robić jak porządny prawak i spuszczać ludziom #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Leworęczny może spokojnie nauczyć się pisać stalówką. Nie jest to super wygodne, ale możliwe i to bez rozmazywania.


@za-co: Praworęczny też i co z tego? Mi też za młodu próbowano wbić do
  • Odpowiedz