Wpis z mikrobloga

  • 175
#polityka #heheszki #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpisu #neuropa #4konserwy.ru #zawszesmieszy

JAK MNIE #!$%@?Ą CI LEWORĘCZNI.
NIE MOGĄ TAK JAK NORMALNI LUDZIE PISAĆ PRAWĄ RĘKĄ? ŻEBY JESZCZE SOBIE PISALI LEWĄ RĘKĄ W DOMU WE WŁASNYM POKOJU, ALE NIE! OBNOSZĄ SIĘ Z TYM WSZĘDZIE, W SZKOLE, W URZĘDACH, NA POCZCIE - TO CHORE!
CHCESZ PISAĆ LEWĄ RĘKĄ TO PISZ, ALE PO CO SIĘ Z TYM TAK OBNOSISZ PRZED CAŁYM ŚWIATEM?
I JESZCZE TA PROPAGANDA, ŻE TO NORMALNE, GDYBY TO BYŁO NORMALNE TO TEŻ MÓGŁBYM PISAĆ LEWĄ RĘKĄ, A NIE MOGĘ.
MAM NADZIEJE, ŻE NIEDŁUGO ZACZNĄ LECZYĆ Z LEWORĘCZNOŚCI, BO MAM JUŻ DOŚĆ TEJ CHOREJ PROPAGANDY, KTÓRĄ SERWUJĄ NASZYM DZIECIOM W SZKOŁACH.
CHCE ŻYĆ W KRAJU GDZIE NIE BĘDĄ MUSIAŁ SIĘ BAĆ, ŻE JAK MOJE DZIECKO WYJDZIE Z DOMU TO ZOBACZYĆ NA ULICY KOGOŚ LEWORĘCZNEGO - PRZECIEŻ JAK ZOBACZY TAKIE "COŚ" I NASŁUCHA SIĘ, ŻE TO NORMALNE I "NATURALNE" TO RÓWNIEŻ ZACHCE PISAĆ LEWĄ RĘKĄ.
JUŻ MAM DOŚĆ TEGO CHOREGO LEWACTWA I ICH TOLERANCJI, CHCE ŻYĆ W NORMALNYM ZDROWYM KRAJU. DZISIAJ ZACZNIEMY TOLEROWAĆ LEWORĘCZNYCH, A JUTRO CO? PEDOFILIA? ZOOFILIA? DOŚĆ! WON!
  • 32
@Kempes: Heheszki to jedno, ale jeszcze nie tak dawno temu lewo-ręczność była uważana za coś złego i krytykował ją zarówno kościół jak i inne religie.

In many religions, including Christianity, the right hand of God is the favored hand. For example, Jesus sits at God's right side. God's left hand, however, is the hand of judgement. The Archangel Gabriel is sometimes called "God's left hand", sits at God's left side, and
@Kempes: @prawa_reka_sorosa: Jestem leworęczny i nie biegam #!$%@? do wszystkich praworęcznych krzycząc jacy są dla mnie nietolerancyjni. Nie piszę do producentów myszek gamingowych, że są nietolerancyjni bo robią myszki gamingowe profilowane dla praworęcznych. Nie zwóluje przez to ludzi, żeby bojkotowali Mantę czy Razera, bo nie chcą mi wyprofilowac myszki dla leworęcznych za tę samą cenę za jaką sprzedają je praworęcznym. Nie witam się lewą ręką i nie odsądzam od czci
@Kempes: Przeciez to porownanie jest tak kompletnie z dupy XD Leworeczni nie robią żadnych marszów i nie mają żadnych miesięcy dumy. Nie probują wciskac wszystkim „JESTEM LEWORĘCZNY! WIDZISZ?” i nie wymyslają akcji typu witanie sie lewą ręką.
@Lipathor: Leworęczny może spokojnie nauczyć się pisać stalówką. Nie jest to super wygodne, ale możliwe i to bez rozmazywania.

Druga sprawa - czy w dzisiejszych czasach jakaś grupa społeczna jest na siłę leczona z czegoś takiego jak leworęczność w Polsce? Może wyjmij głowe ze swojej dupy i przestań być za montry dla innych.
Mam kolegę, który jest leworęczny i on nigdy nie afiszuje się ze swoim zboczeniem publicznie. Lewą ręką pisze tylko w domu i nie popiera parad leworęcznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@prawa_reka_sorosa: Potwierdzam. Mój leworęczny kolega uważa te parady za bezsensowne, pełne dziwolągów w skórzanych rękawiczkach promujących leworęczność. Teraz dochodzi jeszcze edukacja piśmiennicza najmłodszych, gdzie chcą czterolatków uczyć pisania lewą ręką. No ludzie!
@za-co: homoseksualista może też pójść do łóżka z płcią przeciwną, ba nawet założyć hetero rodzinę i mieć dzieci

Widać należysz do osób, którym analogie trzeba palcem pokazywać. Leworęczności nikt dziś nie leczy bo ludzie ogarnęli, że to nie choroba a nic nienormalnego. Tak samo jak homoseksualizm, co już ogarnęła część społeczeństwa a część nadal chce ich leczyć.
@Lipathor: A ty należysz do części społeczeństwa, która będąc praworęczna będzie na mnie pokazywać palcem i krzyczeć do innych "patrzcie jaki biedny leworęczny! przestańcie go dyskryminować!" mimo, że nikt mnie nie dyskryminuje. I będziesz biegał i rozdawał nożyczki dla leworęcznych wszystkim naokoło, żeby dzieci uczyły się tolerancji dla leworęcznych.

Wystarczy taka analogia, czy mam ci to pokazać palcem lub rozrysować?