Wpis z mikrobloga

Ech, gdyby człowiek nie był głupi. Ogólnie Cyber ostrzegał tyle czasu - Steem to scam i padnie. Wiedziałem, że tak będzie, ale uznałem - może 5 lat wytrzyma ...

Głupi fervi przed szkodą i po szkodzie. No nic, próbuję się jakoś ratować. Żałuję ... Niby mam więcej mBTC i w ogóle od Steema, ale zmarnowałem dużo czasu. Może nawet straciłem zaufanie wielu. Miałem takie wielkie plany, 3 bitcoiny - może 10 za 5 lat czy coś. Teraz modlę się, by się 2 udało uciułać :D

#bitcoin #kryptowaluty #steem #steemit
fervi - Ech, gdyby człowiek nie był głupi. Ogólnie Cyber ostrzegał tyle czasu - Steem...

źródło: comment_Q7KZ86ohy7j5HenezfLNN52Uu4jmcqje.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dpc8: Dzięki xd Ale ja się zastanawiam czy inne osoby wybaczą. Wiesz, sam kiedyś miałem stronę internetową o Linuksie i postanowiłem przenieść ją na Steema. Dzisiaj strony oczywiście nie ma, ale ostatecznie to moja decyzja (i moja wina). Ale to samo stało się z innymi
  • Odpowiedz
@fervi:

Oczywiście należy też pamiętać, że w pełni dosłownie się moich wpisów nie czyta. Jak napisałem, że Dan Larimerererer kupił witnessów to nie znaczy, że ich kupił, ale się zachowują tak xD Tam też ktoś mnie za to "pojechał". Może muszę dawać lenny face


Tylko mi nie ktosiuj
  • Odpowiedz
O ile jak wierzyłeś, to to się zgadzało lubisz sieć, więc tworzysz dla niej, a teraz nie lubisz sieci, a i tak tworzysz. Wszyscy wiedzą już, że robisz to za marnego dolara, bo raczej nie piszesz tam dla zasięgów i ideałów.


@herbacianymag: Nie martw się, niebawem to się zmieni, może nawet dzisiaj
  • Odpowiedz
Mnie to nie martwi, ale Steem nie będzie nigdy sposobem na życie.

Ochłoń, pisz jak masz coś do przekazania, chętnie poczytam i zagłosuje.

Bo jak masz styl życia:
-codziennie post po smocze monetki, to nie dziwię Ci się, że Ci frustracja wzrasta.
  • Odpowiedz
@herbacianymag: Mys na starość niestety ogłupiał. Smuci mnie to, bo znam go od lat. Naprawdę mnie to boli.

Prawda jest taka, że Steem nie działa wcale. Nie będzie działał. Nie dlatego, że fervi tak powiedział (który całkiem dobrze się zna na kryptowalutach - mam nadzieję), a dlatego, że system jest zepsuty od dawna.

Przykład? Chociażby hard fork. Wiesz, że on jest tworzony od miesięcy? A dowiadujesz się, kiedy już go kończą. Napisali - no wiecie, źle wszystko działa, ale gorzej nie może. Prawda jest jednak taka, że ten Hard fork nie powstaje dlatego, że jest dobry. On powstaje dokładnie po to, by oszukać nowych inwestorów. Dlatego oddaje więcej pieniędzy wielorybom (w porównaniu do np. herbacianego), by ludzie z hajsem wjeżdżali i skubali was jeszcze
  • Odpowiedz
@fervi: Mnie nikt na hajs nie skubie. HF może mi na plus wyjść, bo raczej mało piszę, a czytać i głosować lubię.

Ludzie nie widzą potrzeby trzymania SP, bo po co głosować na innych. Tu jest błąd systemu, może przeniesienie wielkości kuracji i podwojenie zarobków z nich coś naprawi. Przynajmniej powinno teoretycznie czasowo podnieść kurs i pozwolić Ci zejść z Steem po lepszym kursie ;)

Pożegnałbym się, ale pewnie nie
  • Odpowiedz
@fervi: Nie przesadzaj, zrób sobie wakacje od Steem i tyle.

Kto takie głupoty wypisuje..przejmujesz się czyjąś opinią? Jak ci szkoda czasu na czat, to rozumiem, a nie że ktoś powiedział, że lepiej jakbyś na czat nie wchodził, bo nie czarujmy opinii publicznej, bo moda raczej nie zbanują i u właścicieli kanału nie masz przegwizdane ;)
  • Odpowiedz
@herbacianymag: Dziękuję, ale decyzja podjęta. Na razie próbuję jakoś wskórać by 5 osób przejęło pl-artykuly, ale coś czuję, że żadna nie dostanie profilaktycznie. Zobaczymy
  • Odpowiedz