Wpis z mikrobloga

Ech, gdyby człowiek nie był głupi. Ogólnie Cyber ostrzegał tyle czasu - Steem to scam i padnie. Wiedziałem, że tak będzie, ale uznałem - może 5 lat wytrzyma ...

Głupi fervi przed szkodą i po szkodzie. No nic, próbuję się jakoś ratować. Żałuję ... Niby mam więcej mBTC i w ogóle od Steema, ale zmarnowałem dużo czasu. Może nawet straciłem zaufanie wielu. Miałem takie wielkie plany, 3 bitcoiny - może 10 za 5 lat czy coś. Teraz modlę się, by się 2 udało uciułać :D

#bitcoin #kryptowaluty #steem #steemit
Pobierz fervi - Ech, gdyby człowiek nie był głupi. Ogólnie Cyber ostrzegał tyle czasu - Steem...
źródło: comment_Q7KZ86ohy7j5HenezfLNN52Uu4jmcqje.jpg
  • 31
@Rihter: Dzięki. Trochę głupio, bo w sumie nieświadomie naganiałem. Oczywiście ludzie nie musieli płacić ani nic, bo mogli wypracować token. Ale ludzie wierzą w Steem bardzo mocno. Niby ich wina, ale to przeze mnie.

No nic.

Kiedyś jak zachwalałem to mnie lubili, teraz nie cierpią XD Chyba taki Steemowy Rihter jestem
@bitkoin: Ogólnie od długiego czasu jest lipa. Ludzie odchodzą, bo zarobki niskie, bo nic się nie zmienia, no i jakoś trafiłem na informacje o Hard Forku 21 i się załamałem już totalnie.

Tutaj masz mój tekst. Ma parę błędów, ale nie są to duże błędy. Po prostu opisy zmian są fatalnie napisane (co jest normą) i nie da się wszystkiego wyczytać, trzeba na logikę. Natomiast z grubsza masz tutaj opis.

https://steemit.com/polish/@fervi/hard-fork-21-tuz-przed-tragedia
@cyberpunkbtc: Spoko :D Parę błędów zrobiłem, ale nie są to poważne błędy. Na przykład zamiast stworzenia 10% puli specjalnej to po prostu część pieniedzy z upvotów ci zabiorą na tę pulę. Ogólnie to opisy Steem są do dupy (co napisałem), ale z grubsza się zgadza. Jak chcesz to rozkręcaj aferę XD
Przecież nigdy nie było innego scenariusza. Same wymagania by utrzymywaać węzeł dPoS były ogromne, bearmarket to często dla takich shitów śmierć. Myślę, że każdy dPoS skończy jako bankrut, którego nie opłaca się utrzymać.
Przy okazji, jakie zaufanie straciłeś? Nagoniłeś kogoś na ten steem?
@fervi: O, tam też publikowaleś.
...
Od komentarzy pod artykułem jest natychmiastowy nowotwór. Niezły odlot mają niektórzy. Skala niewiedzy poraża.
Cóż, co do bloga, zgadzam się, że ktoś może poczuć się oszukany, nie znam szczegółów, nie oceniam.
@kryptoholik: Wiesz, nie to, że ta osoba mi będzie miała za złe, bo pewnie nie. Ale prowadzisz bloga od powiedzmy 5 lat. Ktoś mówi o Steem, rzucasz bloga na Wordpress i idziesz na nową, świetną platformę. Ona upada. I co teraz. Nie chcę nawet myśleć. Ilu osobom mogłem zrujnować życie sprzedając debilną ideę