Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy u was w pracy tez #rozowepaski maja taka taryfe ulgowa? Jestem przegrywem i pracowalem po roznych januszexach i wszedzie bylo tak samo. Rozowe mialy jakas lekka prace typu ukladanie/montaz lekkich rzeczy, wprowadzanie produktow do systemu. Kiedys do pracy do pakowania przyszla dziewczyna po samym liceum i po 2 miesiacach byla juz w biurze bo szef stwierdzil ze sie tu marnuje gdzie taka dziewczyna do kartonow hehe
Pamietam jak bylem w holandii na tasmie i faceci sami wchodzili w tylek rozowym, przynosili im ciezkie skrzynki z miesem, pomagali jak jakas nie nadazala.
Znajomy jest pielegniarzem i opowiadal mi jak ma przesrane bo baby widzac ze jest facet to od razu zrzucaja na niego cala najgorsza robote i caly dzien musi dzwigac ludzi, a kobietom zostaje robienie zastrzykow i wypelnianie dokumentow
Praca dla faceta przegrywa? Magazyn, podnoszenie 50 kilo, zasuwanie na tasmie w goracu lub w chlodni, tyranka na budowie, ukladanie kostki gdzie po 4 latach masz kregoslup do wymiany, spawacz czyli 8 h w kombinezonie do tego na hali jest goraco dozyjesz max do 50
Praca dla kobiety przegrywa? Ukladanie ciuchow w czystym sklepie, siedzenie w butiku i bawienie sie telefonem, malowanie paznokci, praca w biurze
#takaprawda #pracbaza #przegryw #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 34
BiednyŁobuz: Chyba tylko te ładne. Tak, niektóre mają taryfę ulgową ale czy o nią proszą? To niektórzy niebiescy z wywieszonym jęzorem im tą taryfę ulgową dają (chodzi mi o pracę gdzie faceci i kobiety są w jednej firmie i na jednym stanowisku). Też mnie to denerwuje, w jednej pracy ładne dziewczyny miały taryfę ulgową, faceci za nie dużo rzeczy robili lub kierownictwo kazało to robić mi lub innym mniej popularnym dziewczynom.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyjaśnij mi, co cię konkretnie boli :) i tak trochę anty-feminazistowsko będzie, bo koleś tutaj ewidentnie staje w kontrze do biologii i zwykłego rozsądku, i długo:

„Czy u was w pracy tez #rozowepaski maja taka taryfe ulgowa? Jestem przegrywem i pracowalem po roznych januszexach i wszedzie bylo tak samo.

Rozowe mialy jakas lekka prace typu ukladanie/montaz lekkich rzeczy, wprowadzanie produktow do systemu. Kiedys do pracy do pakowania przyszla dziewczyna po