Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy u was w pracy tez #rozowepaski maja taka taryfe ulgowa? Jestem przegrywem i pracowalem po roznych januszexach i wszedzie bylo tak samo. Rozowe mialy jakas lekka prace typu ukladanie/montaz lekkich rzeczy, wprowadzanie produktow do systemu. Kiedys do pracy do pakowania przyszla dziewczyna po samym liceum i po 2 miesiacach byla juz w biurze bo szef stwierdzil ze sie tu marnuje gdzie taka dziewczyna do kartonow hehe
Pamietam jak bylem w holandii na tasmie i faceci sami wchodzili w tylek rozowym, przynosili im ciezkie skrzynki z miesem, pomagali jak jakas nie nadazala.
Znajomy jest pielegniarzem i opowiadal mi jak ma przesrane bo baby widzac ze jest facet to od razu zrzucaja na niego cala najgorsza robote i caly dzien musi dzwigac ludzi, a kobietom zostaje robienie zastrzykow i wypelnianie dokumentow
Praca dla faceta przegrywa? Magazyn, podnoszenie 50 kilo, zasuwanie na tasmie w goracu lub w chlodni, tyranka na budowie, ukladanie kostki gdzie po 4 latach masz kregoslup do wymiany, spawacz czyli 8 h w kombinezonie do tego na hali jest goraco dozyjesz max do 50
Praca dla kobiety przegrywa? Ukladanie ciuchow w czystym sklepie, siedzenie w butiku i bawienie sie telefonem, malowanie paznokci, praca w biurze
#takaprawda #pracbaza #przegryw #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Ale Ty oczekujesz, że kobieta będzie nosić takie ciężary jak mężczyzna? Z natury tak jest że przeciętna kobieta jest słabsza od faceta. A to że inni mężczyźni oferują pomoc to tylko o nich dobrze świadczy
  • Odpowiedz
@Piotero1: Nie prawda. Pracowały ze mną na niby takich samych warunkach na tej smaej hali. Czyli przyjęto je po prostu do pracy do której się nie nadawały ze względu na samą płeć i tylko wprowadzały zamęt i konflikty.
  • Odpowiedz
BiednyŁobuz: Chyba tylko te ładne. Tak, niektóre mają taryfę ulgową ale czy o nią proszą? To niektórzy niebiescy z wywieszonym jęzorem im tą taryfę ulgową dają (chodzi mi o pracę gdzie faceci i kobiety są w jednej firmie i na jednym stanowisku). Też mnie to denerwuje, w jednej pracy ładne dziewczyny miały taryfę ulgową, faceci za nie dużo rzeczy robili lub kierownictwo kazało to robić mi lub innym mniej popularnym dziewczynom.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyjaśnij mi, co cię konkretnie boli :) i tak trochę anty-feminazistowsko będzie, bo koleś tutaj ewidentnie staje w kontrze do biologii i zwykłego rozsądku, i długo:

„Czy u was w pracy tez #rozowepaski maja taka taryfe ulgowa? Jestem przegrywem i pracowalem po roznych januszexach i wszedzie bylo tak samo.

Rozowe mialy jakas lekka prace typu ukladanie/montaz lekkich rzeczy, wprowadzanie produktow do systemu. Kiedys do pracy do pakowania przyszla dziewczyna po
  • Odpowiedz