Wpis z mikrobloga

Na youtubie jest taka umysłowa bieda, czy to ja nie rozumiem dlaczego w komentarzach pod filmami ludzie na piedestał stawiają Rado? "Wielkie serce", "Wielkoduszność", "Wspaniały człowiek, pomaga ludziom". Przecież typ przyznawał się do regularnego okradania supermarketów z alkoholu czy z tego, że ukradł buty za 100 funtów.

#jaktoogarnac #bekazpodludzi
  • 10
  • Odpowiedz
@zly_wuj: już chyba nie będę. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Zafascynowały mnie trochę filmy tego gościa z Londynu, bo mieszkałem w tym mieście rok czasu i plaga bezdomności była faktycznie duża, byłem ciekaw skąd to się bierze, a filmy trochę pomogły odpowiedzieć na to pytanie, ale strasznie to się już powtarzalne staje.

@
  • Odpowiedz
@Pete1: Plaga bezdomności ma proste wytłumaczenie - w dużych miastach łatwo przeżyć jako szczur, im większe tym łatwiej. Też trochę oglądałem to gówno, ale #!$%@?ła mnie ta jego (charakterystyczna dla pewnego typu ludzi) mitomania.
  • Odpowiedz
@zly_wuj: z tym życiem w dużym mieście to jasne, ale odnosiłem wrażenie, że ilość bezdomnych w Londynie czy w Manchesterze jest znacznie, znacznie większa, aniżeli w miastach takich jak Warszawa czy Kraków, dodatkowo odnosiłem wrażenie, że spora część z nich była bardzo mocno przećpana, a mocne dragi pozostawiają na człowieku większe ślady od popularnej w Polsce wódy. Nie jestem wrażliwy, ale wzbudzało to we mnie niesmak i lekki niepokój, gdy stojąc
  • Odpowiedz
gdy stojąc pod supermarketem 15 minut w tym czasie podeszły do mnie (osobno, co pare minut) okropnie wyglądający bezdomni z prośbą o drobne.


masło maślane wyszło. Troje bezdomnych do mnie podeszło, różnej płci, wszyscy przećpani.
  • Odpowiedz
@Pete1 Bo oni w anglii ten crack jarają, a to on chyba tak niszczy banie. Nlz ta pogoda podobnie, wcale. w tej anglii tak deszczowo nie jest jak oni to mowia. W miescke gdzie mieszkam tez jest kilku bezdomnych i tzw zuli. Bezdomni tk anglicy, ale widac ze im nic nie brakuje, a zuke to polacy. Zadnego czarnego bezdomnego nie ma
  • Odpowiedz