Wpis z mikrobloga

#remontkostki #remontujzwykopem #hydraulika dzisiaj jeden z gorszych dni remontu generalnego, skuwam posadzke w piwnicy zeby dostac sie do starych rur zeliwnych, plan jest zeby wymienic wszystko do samej studzienki, obecna rura ma ok 10 cm srednicy. Niestety posadzki sa tak nierowne ze w jednym pomieszczeniu rura byla zaraz pod wylewka i tak sie to skonczylo, naszczescie po wekendzie wymieniamy rury.
KrowkaAtomowka - #remontkostki #remontujzwykopem #hydraulika dzisiaj jeden z gorszych...

źródło: comment_MSRs9NvUl1390jtZ3ZpYTGfIekPebXim.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrowkaAtomowka: Czytam Twoje wpisy i trochę zaczyna do mnie docierać ile będę miał roboty z remontem mojej kostki, jak się już za niego zabiorę... Zaplanowałem naprawdę masę rzeczy (łącznie z rozbudową tarasu, powiększaniem okien, powiększeniem wejścia do pokoju, wymianą elektryki i podłóg), ale kwestia rur w piwnicy kompletnie mi umknęła... Gdyby to nie był bliźniak, to bym chyba zaczął rozważać wyburzenie i stawianie go od zera...
  • Odpowiedz
@Regis86: Przekonywałem do tego żone aby wyburzyc i postawic od nowa ale sie nie zgodziła. Odpowiada jej uklad pomieszczeń wiec uznała ze nie ma to sensu, odpowiada jej ułozenie na działce. Obecnie dopiero wchodzimy w faze rozpierduchy ale sie przprowadzamy na 2 miesiace, na chwile obecan tynk jest zerwany w 40% a podłogi w 50%, piewnicy narazie nie ruszamy.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Szacowałeś jaki by był koszt wyburzenia i budowy nowego domu w porównaniu z szacunkowym kosztem remontu? Czy pomysł odpadł w przedbiegach? Pytam z ciekawości.

I czy zakładasz, że w 2 miesiące zrobisz wszystko co potrzebne, żeby się móc wprowadzić do domu (choćby i w "spartańskich", ale "nadających się do życia" warunkach)? Czy źle zrozumiałem to co napisałeś o przeprowadzce na 2 miesiące?
  • Odpowiedz