Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dobre info dla użytkowników #nextbike we #wroclaw :
1000 dodatkowych rowerów
100 nowych stacji rowerowych
60 minut - na tyle będzie można wypożyczyć bezpłatnie standardowy #rower do końca czerwca
To IIWrocławski Rower Miejski - Nextbike PolskaPolska
Dodatkowe rowery wyjadą na ulice Wrocławia do połowy czerwca, a już dzisiaj uruchomionych zostanie 100 nowych stacji m.in.: w Leśnicy (4 stacje, w tym już działająca na pętli tramwajowej), na Psim Polu (6 stacji oraz 2 już działające), Osobowicach, Pilczycach, Kozanowie, Kuźnikach, Muchoborze Wielki i Małym, Oporowie, Partynicach, Jagodnie, Brochowie.
źródło: comment_AWSOUrojcGmcLm6D2XkVffbc52fzBAhi.jpg
  • 11
Ach i ta stacja na Rynku, po którym można jeździć rowerem tylko w godzinach 5-9 rano, miodzio ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chacha: To jest jakiś martwy przepis albo Twoja zła interpretacja jego. Ja na rynku zawsze widzę co najmniej kilku przejeżdżających rowerzystów. Mijana straż miejska nie wydaje się być tym wzruszona.
@Wykopaliskasz: Ja za to widziałam kilka razy straż miejską spisującą rowerzystów, zarówno na własnych rowerach jak i nextbike'ach. Ale nie potrafili mi udzielić odpowiedzi na pytanie, po co ta stacja skoro nie można z niej prawidłowo korzystać jak podeszłam do nich podczas spisywania kogoś (w koncu nikt nie wypożycza roweru, żeby go sobie poprowadzić przez miasto ;))