Wpis z mikrobloga

@izumo22 nie grałem w jedynkę ani dwójkę - obejrzałem jedynie kilka skrótow fabularnych na YouTube głównie z jedynki i trochę poczytałem o lore świata i bawiłem się świetnie w DS3
  • Odpowiedz
@CzuapDeBejs Przecież 1 jest super, szczególnie remastered bo jest więcej niż 10 klatek na sekundę w Blightown. Większość bossów nie jest trudna jak masz dobrą tarczę, a jak sobie weźmiesz npc do pomocy to już w ogóle easy
  • Odpowiedz
@Dave987654321 zalatuje drewnem już trochę, szczególnie w porównaniu do 3 xd Ale fakt, jest super. Ma najlepsze miejscówki w trylogii. Dwójka natomiast przesadziła z ilością przeciwników i ich złemu rozlokowaniu. I brak skrótów do bossów. Ale i tak ja uwielbiam. Przed chwilą rozwaliłem Raime'a ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@CzuapDeBejs Ja niedawno przeszedłem po raz pierwszy jedynkę i jestem zachwycony, kupiłem zaraz dwójkę, póki co nie ma źle, daleko nie zaszedłem ale ciężko mi się było przestawić, wszystko jakoś inaczej działa
  • Odpowiedz
@CzuapDeBejs: W jedynce quality to właśnie mniej więcej po równo w str i dex, dobrze to współpracuje z Claymorem (skalowanie CC--) albo Gargoyle Halberd (super broń, bardzo duży zasięg, całkiem spoko moveset, szybsza niż te wszystkie greatswordy i inne wynalazki pod STR) a i można mieć w zapasie coś szybszego typu Falchion czy Queelags Furysword (10 humanity, 2h i można stankować 4 kings w pierwszym podejściu nawet w startowych szmatach
  • Odpowiedz