Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak po raz pierwszy wszedłem do punktu bukmacherskiego, od progu usłyszałem jakiegoś janusza 50+, który powiedział do swojego kolegi

Uuuuu Stasiu, co powiesz, jest tutaj szansa bzyknąć szympansa, z tą Sevillą ?


To było 12 lat temu, punkt ten nie istnieje od lat co najmniej 8, ale dopiero teraz zrozumiałem, o co chodzi w tym bzyknięciu szympansa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś około godziny pierwszej w nocy wpłaciłem rowno 200 € na moje konto bet365. bo miałem w ostatnich dniach trochę szczęścia

E tam, powiedziałem sobie,

pogram sobie azjatyckie te itfy w środku nocy z nolnejmami, traderzy raczej nie ustalają na te mecze jakichś limitów, nawet, jak komuś ładnie idzie


Okolo godziny szostej czterdziesci na koncie mialem 5769 €.

Nie, nie urządzę sobie za to życia( ͡° ͜ʖ ͡°), mirki, ale jestem prostym mireczkiem robiącym na magazynie, w związku z czym powyższa kwota bardzo miło i wdzięcznie się dla mnie prezentuje.

Wrzucam skriny z tym, jak tą kwotę rozdysponowałem.

#niemcy , bo nasi zachodni sąsiedzi oswoili internetowy rynek bukmacherski, zrozumieli, ze zamiast banować, jak u nas, można urządzić rynek na zasadzie wilk syty i owca cała . Narzucili niezbyt dolegliwy podatek 5% i można się bawić, jak w normalnym cywilizowanym, nieznacjonalizowanym kraju, a dzięki temu bukmacherzy pompują mnóóstwooo kasy w sport.

#chlewobsranygownem , bo p0lska zrobiła coś dokładnie odwrotnego . Temat-rzeka, nawet nie chcę mi się tego zaczynać tutaj... powiem tylko, że aplikuje sie to tym bardziej, że obaj internetowi bukmacherzy, u ktorych zagralem, nie mają w Polsce licencji.

#bukmacherka i #tenis, bo o to tutaj chodzi.

#emigracja, bo w Polsce nie da rady

#chwalesie, bo jestem prozny

Proszę uprzejmie kibicować dzisiaj Stanowi.
Nawet ty, @5ft8 mimo że stawiasz na Federera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw, wplacilem to 200 euro krotko po naszej rozmowie.
Nie wiem, czy bym od razu nie poszedl spac i nic nie wygrał... gdyby nie powiadomienie od ciebie xD
g.....e - Pamiętam, jak po raz pierwszy wszedłem do punktu bukmacherskiego, od progu ...

źródło: comment_zZscnlFcLOqBkIGVYxxQSSrwyk1QY1uL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@giocarte: gratz. Moja przygoda z bukiem skończyła się kiedy zamkneli beta :<. Na polskich to juz sam interfejs odstrasza. Juz nie mówiąc o live'ach czy opcji zamykania zakładu :(.
  • Odpowiedz
@giocarte: z moich znajomych to sporo osób #!$%@?ło duże sumy, wszyscy inni jak nie przewalili dużych sum to i tak byli na minusie xD
Żeby być na plusie to musisz raz postawić, wygrać i olać sprawę xD
  • Odpowiedz
  • 1
@giocarte rób cash-out kolego. Nie ma szans by zmęczony Stan wygrał. Już lepiej byś miał po kursie 3.70 około taki zestaw Nadal 3:0, Djokovic -1.5 seta handicap, Thiem-Chaczanow over 3.5 seta i wygrana Rogera. Tak będzie zapamietajcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz