Wpis z mikrobloga

@mikrowypok: Nie kupie nowej, a jak juz jest na allegro nowa to kosztuje od 120zł. Mi chodzi o cos tanszego, bo za taka kase, to dolozyc moge i druga stówkę i kupić razera. A znowu nie gram az tak czesto juz zeby wydawać 120-150zł za myszkę :) @DOgi:
@Floyt: Ja mam Logitech G9x i nie wyobrażam sobie używać innej. Ma dziwny kształt, ale łatwo przywyknąć. Wcześniej miałem Deathaddera i Steelseries Xai (straszny szit)
@Floyt: jak robiłem sobie 'research' parę miesięcy temu, to wszystkie myszki w klasie poniżej g400, okazały prawie takie same i nie opłacało się kupować niczego droższego niż 30-40zł.
@mikrowypok: Ale jak widze wszystko chodzi w podobnej cenie, wiec chyba juz przeboleje, i kupie sobie cos z tego co wymieniliscie.

@DOgi: Tak podejrzewam. Co prawda kiedys potrafilem wygrywac wszyskie turnieje UT na myszce kulkowej z przestawiona czestotliwoscia, ale teraz z tymi optycznymi juz nie jest tak latwo bo potrafia sie dławić. No nic, raz na pare lat moge wydac. Szkoda ze moj diamondback juz umiera bo bylem z niego
@Floyt: E-Blue Cobra 2400 DPI Dałem 50 zł w promocji razem z podkładką Razer Nostromo F1 i mam ją już drugi rok. Zero problemów itp a to dlatego że koreańce w tym modelu używają podzespołów takich jak Razer ;D (Który też używa chińczyków)