Wpis z mikrobloga

Na dzisiejszym szkoleniu kołczingowym w pracy postanowiłem spełniać marzenia, więc pojechałem po pracy do Empiku kupić zestaw do rysowania xD

Zawsze zachwycałem się kreatywnymi obrazami (pzdr Jakub Różalski), książkami itd., ale nie potrafię rysować i zawsze żałuję, że jestem zbyt mało kreatywny na coś takiego. Od dzisiaj to zmieniam :) dajcie jakieś rady na początek xD

Wszystkich, którzy dadzą plusa zawołam za miesiąc by porównać efekty xD

#rysowanie #rysujzwykopem #malarstwo
JEST-SUPER - Na dzisiejszym szkoleniu kołczingowym w pracy postanowiłem spełniać marz...

źródło: comment_ppRf9enSPpzbPwK28dKCpLSu08ZQ0Pv0.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER
Nie do końca nie porównuj się. Porównuj jak najbardziej! Ucz się tego co oni robią lepiej. Nie patrz po prostu na efekty, bo oni są w trochę innej części tej podróży :P
Jak w ogóle wygląda ta książka w środku, bo pierwszy raz to widzę + co za ołówki masz? ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JEST-SUPER: Jak wcześniej generalnie nie miałeś z tworzeniem do czynienia, to ja tak od siebie polecałbym zacząć od malowania akrylami. Proste techniki i zachęcające do dalszej pracy efekty. Po kilku pracach zachciewa się więcej detali itp. i moim zdaniem to super wejście w temat. Farby dość tanie, tutoriali mnogość, jest satysfakcja i wtedy motywuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nocny_akwarelista: fajna jest w środku, zawiera naukę od kompletnych podstaw, tak jak pisałem, wczoraj robiłem tylko kreski i szlaczki ;) z tych co przejrzałem w Empiku najbardziej mi się spodobała :) na szybko z niej wyczytałem o rodzajach ołówków, więc kupiłem zestaw 2H, 2B, HB i F :)

@EmDeCe: w salonie 40 zł

@franaa: właśnie ja zawsze nienawidziłem farb xD ale obrazy farbami są najpiękniejsze :)
  • Odpowiedz