Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może i kobiety nie są głupie, ale nie mają za grosz instynktu samozachowawczego.

W kategoriach wykopowych jestem wygrywem. Chce mieć seks -> wychodzę na miasto -> zagaduję pierwszą lepszą która mi się podoba -> mam seks. I tu zaczyna się wywód właściwy, nie ukrywam przed kobietami swojej natury, każda doskonale wie że interesuje mnie tylko i bagina a potem kasuję numer i więcej nie piszę/dzwonie. I każda mimo to jest chętna i oddaje się praktycznie po 1-4h znajomości. Później próbuje ze mnie zrobić chłopaka, więc ją zostawiam przypominając jej że informowałem już wczesniej, że nie interesują mnie związki.
Najgorsze było w ten weekend. Poznałem w piątek taką jedną #rozowypasek, fajna, zgrabna i młoda. Napisałem do niej w sobotę wieczorem gdzie jest, to się ustawimy, okazało się że jest niedaleko mnie, z jakimś beta spermiarzem z którym była na kolacji. Napisałem jej że będę tu i tu za 10min, jak chce to niech oleje tego kolesia i wpadnie. Przychodzę na miejsce, a ona już czeka. Potem wiadomo co było, nie muszę tłumaczyć.
I teraz z jednej strony żal mi betakaka, a z drugiej to dobrze mu tak, oduczy się spermić. A co do kobiet, to nadal nie wiem dlaczego #!$%@? się w takie relacje XD

#zwiazki #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: wstawaj, zesrales sie


@DinaKaliente: Eeee no nie. Co prawda nie każda udało mi się tak ogarnąć ale rzadko kiedy spędzałem wieczory sam. A odnośnie olewania beciakow to jest 100% prawda. Ps kobiety nie są takie wyjątkowe bo większość działa dokładnie to samo i schemat był dokładnie taki sam
@DinaKaliente: Faceci nie ukrywają ze dupa i cycki na nich działają oraz nie głoszą teorii „jestem jeden na milion”, „inny niż wszyscy” i tym podobny bełkot tylko grzecznie idą jak im się szyneczka pomacha. A różowe tez się lubią ruchac tylko nie powiedzą tego wprost.
Ps. Jakoś nie skasowałeś numeru. Taki cwaniak jesteś bo może czeka na Ciebie gdzieś ta stała opcja. Jak zacznie palić Ci się grunt i zostaniesz home alone again to inaczej bedziesz gadał. Poza tym laski pewnie też nie traktują Cię poważnie bo by się nie oddawały od razu gdyby chciały czegoś poważniejszego. Przekładając to na oczy mezczyzny jesteś takim klubowym plastikiem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam nie takie małe doswiadczenie w temacie i niezależnie jak dobrze bys nie wygladal to nie ma opcji zebys misł chocby 50% skutecznosć przy podbijaniu do randomowej laski. Po prostu czesc lasek jest zajeta i przy jednorazowej probie nie przebijesz sie ot tak, jesli ona jest w miare szczesliwa w obecnej relacji. Do tego spora czesc nie da zaciągnac sie do łóżka na pierwszej randce, bo po prostu ma blokade
@SundanceKidddd: To. OP popłynął z tym pierwszą lepszą. Chodziłem na imprezy z gośćmi, którzy praktycznie co tydzień na imprezie nową (i to dobrą) pannę na mieszkanie przyprowadzali, a czasami i 5-6 razy pod rząd usłyszeli "nope" i nawet nie powąchali dziewczyny. OP pewnie ma wygląd, nienajgorszą bajerę i udało mu się poderwać ewidentnie napaloną i wysyłającą sygnały laskę i myśli, że każda tak działa xD

Jedyne z czym się zgodzę, to