Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może i kobiety nie są głupie, ale nie mają za grosz instynktu samozachowawczego.

W kategoriach wykopowych jestem wygrywem. Chce mieć seks -> wychodzę na miasto -> zagaduję pierwszą lepszą która mi się podoba -> mam seks. I tu zaczyna się wywód właściwy, nie ukrywam przed kobietami swojej natury, każda doskonale wie że interesuje mnie tylko i bagina a potem kasuję numer i więcej nie piszę/dzwonie. I każda mimo to jest chętna i oddaje się praktycznie po 1-4h znajomości. Później próbuje ze mnie zrobić chłopaka, więc ją zostawiam przypominając jej że informowałem już wczesniej, że nie interesują mnie związki.
Najgorsze było w ten weekend. Poznałem w piątek taką jedną #rozowypasek, fajna, zgrabna i młoda. Napisałem do niej w sobotę wieczorem gdzie jest, to się ustawimy, okazało się że jest niedaleko mnie, z jakimś beta spermiarzem z którym była na kolacji. Napisałem jej że będę tu i tu za 10min, jak chce to niech oleje tego kolesia i wpadnie. Przychodzę na miejsce, a ona już czeka. Potem wiadomo co było, nie muszę tłumaczyć.
I teraz z jednej strony żal mi betakaka, a z drugiej to dobrze mu tak, oduczy się spermić. A co do kobiet, to nadal nie wiem dlaczego #!$%@? się w takie relacje XD

#zwiazki #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: Do takiego zachowania różowych potrzebna jest odpowiednia kombinacja wyglądu (razem z odpowiednią stylizacją), odpowiedniego charakteru i odpowiedniej gadki. Efekt trochę podobny do bycia celebrytą, czyli efekt rzadkości, więc panna się stara.

Samo takie zachowanie, bez wyglądu, różowa skwituje wzruszeniem ramionami i szybko zapomni o danym typie.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Równie dobrze można powiedzieć, że ty nie masz instynktu samozachowawczego bo oddajesz się jakiejś pannie po 1-4 godzinie znajomości. One tak samo jak ty mają z tobą seks na zawołanie. Skoro mówisz wprost, chce tylko seksu, a one też go chcą to dlaczego mialby nie korzystać kiedy jest okazja?
Twój problem polega na tym, że dziwisz się laskom, że oddają się tobie tak szybko ale już nie dopuszczasz do siebie
OP: > już pomijając zarzutność tego wpisu, to powstaje tu najprostsze możliwe pytanie:

A ty dlaczego się ładujesz w jednorazowe przygody? Przecież babki też sobie lubią poruchać.


@Fafnucek: bo nie lubie zwiazków a lubie seks. Znowu powtarzam że ruchanie spoko, mnie cieszy ze chca sie ruchac, ale po co pozniej zawracają głowę skoro od poczatku wiedzialy jaki jest układ

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: > Jak laska chce seks to ma seks, więc gdzie tu brak instynktu samozachowawczego?

Ty ruchasz i one ruchaja, stawiam znak równości między Wami ¯\(ツ)/¯


@Fforrespectmidgets: to po co póżniej staraja sie zebym był ich facetem? Jeśli chcą tylko ruchać to szanuję to, ale wiekszosc po 2 razach chce czegos wiecej

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

OP: > @SigmundFreud: :

To bardzo normalne zachowanie. Kobiety wolą konkretnych gości bo tylko taki koleś może zapewnić im bezpieczeństwo którego podświadomie, instynktownie zawsze szukają. Beta orbiter to zwykła koleżanka z siurkiem.

Czego w tym nie rozumiesz?


bo ja im nic nie obiecuje, wręcz gwarantuję że więcej się nie odezwę, wiec jakie ma bezpieczenstwo

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

Tyjużdobrzewiesz: Ojej, odkryłeś że kobiety też lubią seks? xD A nie pomyślałeś, że wyglądasz jako tako, a laska po prostu chce sobie poruchać? Zastanów się czasem kto kogo rucha w tym momencie xD A co do instynktu samozachowawczego to też go nie masz za grosz, bo nie wiesz czy taka laska nie ma np. choroby wenerycznej. Jakby #!$%@? w ogóle nie widzisz tego, że sam nie jesteś w lepszej pozycji niż
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nic nie obiecujesz, ale przez chwilę dajesz to czego szukają - wyjątkowość, bezpieczeństwo itd.
Zasada ograniczoności też w tym gra mocną rolę. Tak na prawdę Chadem być nie trzeba bo kobiety
nie stawiają ładnego ryja na pierwszym miejscu.
Jednego możesz być pewny. Gdy wpadniesz w kryzys wieku średniego i do tego czasu stabilizacji nie osiągniesz to później już prawdopodobnie skończysz jako samotnik nie zdolny do stworzenia stałego związku. Zwyczajnie będziesz
OP: > Nic nie obiecujesz, ale przez chwilę dajesz to czego szukają - wyjątkowość, bezpieczeństwo itd.

Zasada ograniczoności też w tym gra mocną rolę. Tak na prawdę Chadem być nie trzeba bo kobiety

nie stawiają ładnego ryja na pierwszym miejscu.

Jednego możesz być pewny. Gdy wpadniesz w kryzys wieku średniego i do tego czasu stabilizacji nie osiągniesz to później już prawdopodobnie skończysz jako samotnik nie zdolny do stworzenia stałego związku. Zwyczajnie
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro czujesz się niekomfortowo z tym, że musisz im później dać kosza to może po prostu bardziej rozważnie wybieraj kandydatki do przelotnego seksu, przy których będziesz mieć większą pewność, że im też tylko o seks chodzi. Jak bierzesz pierwszą lepszą, po krótkiej wymianie zdań to się nie dziwię, że wiele z nich może chcieć czegoś więcej, skoro nawet nie wiesz co tam w środku nich siedzi. A skoro chcesz ruchać
Tyjużdobrzewiesz: @OP no jak dla mnie to 80% Twojego tekstu jest o tym jak łatwo jest o seks, wcale nie podkreśliłeś że największym problemem jest to, że ktoś oczekuje związku ;) Poza tym skąd wiesz, że taka dziewczyna próbuje z Ciebie zrobić chłopaka? Bo wyznawanie uczuć to jedno (gdzie można sobie faktycznie pomyśleć, że laska chce związku), a nakłanianie na kolejne spotkania to drugie (gdzie niekoniecznie chodzi o związek, a o