Wpis z mikrobloga

@JateHews: Oczywiście, jak mówią o zniesieniu homoseksualizmu z listy chorób to KWIII LOBBY HOMOSEKSUALNE TO WYMUSIŁO, a jak jest mowa o osiągnięciach LGBT to KWIII OTRZYMALI JE W IMIĘ MARKSIZMU
  • Odpowiedz
@Riczard Patrzysz inaczej na narodowość niż nacjonaliści. Dla ciebie to coś co dostałem z niczego więc nie ma z czego być dumnym. Dla mnie jestem przedłużeniem moich przodków. Noszę ich geny, żyję na ich ziemi, mówię ich językiem (ich gwarę też rozumiem), staram się znać ich historię (mojej rodziny konkretnie) i kontynuować zwyczaje. W pewnym sensie dla mnie ja jestem moimi przodkami. Podobieństwo jest nie tylko w genach itp.. Od pokoleń
  • Odpowiedz
@JateHews: Ok, przyznaję rację, skoro jest w słowniku nie będę kruszyl kopii :).

Natomiast wciaz moim zdaniem duma z a) czegoś na co nie miałeś wplywu, b) czegoś czego sam nie osiagnales jest nieuzasadniona
  • Odpowiedz
increase their visibility as a social group, and celebrate sexual diversity and


@prawa_reka_sorosa:
po co mają zwiększać widoczność? Ktoś ich prosił o to? Ok, są jakimś odsetkiem i niech ten odsetek nie wybija się na czoło, zachowajmy zdrowe proporcje.

celebrate
  • Odpowiedz
@Soojin21: Ale ja nie jestem dumny z bycia hetero, bo to żaden powód do dumy. Zapracowalem na to, wybrałem osiągnąłem? To głupie;) Zaraz znajdą się idioci którzy będą dumni z bycia brunetem...mają prawo...ale to jest idiotyczne
  • Odpowiedz