Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
#silownia
Cześć, jak radzicie sobie z regresją ? Przez 2 miesiące rozsądnej masy ( na nadwyżce 300 kalorii by się nie podlać ) efekty siłowe były zadowalajace, a teraz od 3 tygodni jest słabo, najpierw stanąłem w miejscu a potem nie mogłem zrobić tylu powtórzeń co wcześniej. Dotychczas gdy trenowałem, skupiałem się na robieniu mniejszej ilości powtórzeń ale przy dużym ciężarze. U dietetyczki wyszło że zbudowałem 200 gram mięśnia przez miesiąc, przy minimalnym wzroście tkanki tluszczowej co zadowalające nie jest ale jednak, sylwetka się poprawiła ale z siłą gorzej. Suplementacja kreatyną i cytruliną jest. Staż to jakieś 3,5 roku. Plan treningowy góra dół pon, wt, czw, pt. Co mógłbym jeszcze zrobić prócz bicia soku? Może zamiast skupiać się na dużych obciążeniach, skupić się na wielu powtórzeniach ?

A dodam jeszcze że najbardziej regresję odczuwam przy robieniu mięśni klaty i tricepsa.
  • 20
@ChoNoTu: Nigdy maxów nie testowałem, ale opisze serie wyciskania płasko mogę zrobić 81kg x4, Martwego 100x8, przysiad 90x8 (tu się przyznam nogi robię paru miesięcy, co było spowodowane strachem przed kolejnym uszkodzeniem kolana po kontuzji)
(Tam gdzie liczby to ilość serii )

poniedzialek
Klata
wyciskanie sztangi płasko 4
wyciskanie hantli na ławce 3
rozpiętki 3

Barki
unoszenie hantel na boki 3
wyciskanie hantli w góre 3

Triceps
wyciskanie sztangi płasko 3
wyciskanie francuskie sztangi leżąc za siebie 3
prostowanie ramion z hantlami za siebie w opadzie tułowa 3
--------------------
wtorek
Plecy
Martwy 3
wioslowanie sztangą 4
drązek 4

Nogi
Mc na prostych nogach 4
wyciskanie na łydki