Wpis z mikrobloga

#rimworld
W jaki sposób można bronić się przed oblężeniami? Nie mam jeszcze technologii moździerzy, a atak kolonistami jest ryzykowny, zwłaszcza, że oblegających jest zazwyczaj sporo i mają broń palną.
  • 18
  • Odpowiedz
@Socyn: @Suheil-al-Hassan dobrze gada. I dojście do produkcji snajperek nie trwa aż tak długo, a nawet awful/poor potrafi sporo ułatwić robotę. Jak masz wieżyczki, to możesz sobie zrobić korytarz taki, żeby atakujący musieli wejść w killroom, ale na ekipy z moździerzami nie działa.

No i najważniejsze - pamiętaj, że to story generator, a nie gra. Jak za długo będziesz bez znaczących strat, to storyteller Ci taką ekipę zrzuci w środek bazy,
  • Odpowiedz
@Socyn: Roznie, ja czasami czekam do nocy az pojda spac i robie im cichy włam ale skoro robią Ci pełnoprawne oblężenie to albo jestes daleko w grze albo za bardzo sie zabunkrowałes albo grasz na randym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyrus717: kiedys ogladałem jakiegos streamera to na potęge hodował boomalope ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vosmor: imo nie opłaca się właśnie przez to, że wybuchają jak umrą. Chemfuel tylko z rafinerii. Za to parę pocisków z moździerza w oblegających i sami lecą na fortyfikacje. Moździerze są bardzo przydatne, tak samo można strzelać do fragmentu statku i to roboty muszą zaatakować ciebie na dobrych pozycjach.
  • Odpowiedz