Wpis z mikrobloga

#p0lka to śmieszne jednostki
pisałem około 3 dni z dziewczyną na GG, mieszkała blisko, rozmowa cudownie się kleiła i wstępnie obgadywaliśmy ewentualne spotkanie na dniach. ona miała twarz na avatarze, ja nie, także widziałem ją a ona mnie nie.
nie musiałem szczególnie inicjować rozmowy, była zaangażowana wszystko super fajnie
aż nadszedł ten dzień
w którym pokazałem twarz
i od tego czasu ma kompletnie #!$%@?, kontakt nam się urwał
i miałbym kompletnie #!$%@? bo nie mam problemów z samooceną i mam świadomość że nie każdemu muszę się podobać, gdyby nie jeden szczegół
napisała mi przed pokazaniem twarzy coś ala ,,ja nie mam żadnych wymagań bo sama nie jestem jakąś modelką'' taki obraz wasz p0lki, mówicie jedno - robicie drugie
  • 20
@majkelwykopowicz: miałem kiedyś podobnie. Dosyć dużo pisałem z laską na GG, w sumie to ona inicjowała kontakt, rozmawialiśmy dzień i noc, jak oboje byliśmy w szkole, to SMS. Spotkaliśmy się w końcu, było dosyć fajnie, na koniec nawet romantycznie, a potem wszystko w #!$%@? jebło. Nagle stała się chłodna, prawie nie pisała aż w końcu kontakt się zerwał.
@chinskitranslator:

najgorzej kiedy ktoś nie mówi wprost się żegnając tylko nagle ogranicza i urywa kontakt pozostawiając z myślami czy coś #!$%@?łeś xD

dokładnie, raz miałem taką dziewczynę z którą spotkałem się trzy razy - całowanie już na pierwszym spotkaniu, wszystko super, na trzecim poszliśmy do niej do domu i nagle po trzecim spotkaniu przestała się do mnie odzywać, mimo że wszystko było jak mi się wydawało super
po tygodniu napisałem żeby
@r4do5: nie musi to być w takiej formie jak napisałeś, ale wystarczyłoby zwykłe ,,hej, przepraszam ale nie spodobałeś mi się, a nie szukam kolegi tylko osoby do XYZ relacji'' i to byłoby bardziej w porządku bo postawiłaby sprawę jasno a ja nie musiałbym się domyślać o co chodzi
@Michalinaaa: nie mówię, że nie i że tylko kobiety są be, natomiast jestem heteroseksualnym niebieskim a więc nie miałem okazji doświadczyć takiego zachowania u mężczyzn w moim kierunku, dlatego napisałem o p0lkach
tak czy owak zachowanie niedojrzałe i #!$%@?, niezależnie od płci
@majkelwykopowicz: no, mial bodajze 21 lat jak tak sie zachowal :) ale ciesze sie ze nie mam z nim nic do czynienia. wiem ze laski tez tak robia. nie ma reguly, ludzie sa po prostu zaklamani i rzucaja slowa na wiatr. jak ktos pisze/mowi ze nie patrzy na wyglad to go poprawiam, bo trzeba patrzec na wyglad, nie mozna byc z kims kto Ci sie wizualnie nie podoba...to abstrakcja
@Michalinaaa:

jak ktos pisze/mowi ze nie patrzy na wyglad to go poprawiam, bo trzeba patrzec na wyglad, nie mozna byc z kims kto Ci sie wizualnie nie podoba...to abstrakcja

prawda. wiadomo, żeby nie patrzeć tylko i wyłącznie na wygląd bo z tego nic nie będzie, ale niektórzy ludzie aby wyjść w oczach innych (albo swoich) na szlachetną osobę mówią o jakiejś platonicznej miłości i o tym, jak to wygląd nie ma
@majkelwykopowicz: o to to to to :D wiadomo, przyciagnij wygladem, zatrzymaj charakterem :) ale no jak ktos klamie w zywe oczy i wciska Ci bajeczke...no to sorry :D ciesz sie ze przejrzales laske, przynajmniej masz spokoj, a tak by moze Cie walila w #!$%@? pozniej :)