Wpis z mikrobloga

Działam dalej z tematem #awariamagnusa Obrazki skanuje, sprowadzam do kanału alpha - tak żeby został tylko kontur.
W nastęnym etapie będę je podmalowywał(biało, czarno-biało, gradacja lub kolor - jeszcze nie wiem). Musze dogadać z @Fat_Mo technikalia projektu.

Od dzisiaj zamierzam też zacząć pomagać @Fat_Mo przy #theofil(pod tym tagiem bedą materiały) - wrzucę w nocy gifa z aktualnego main menu.
Z fartem
#sonsofwelder #gamedev #rysujzwykopem
plemo - Działam dalej z tematem #awariamagnusa Obrazki skanuje, sprowadzam do kanału ...

źródło: comment_Sz9TkQTKLc0gFm1rsehlIgkyi9kZ8dCV.jpg

Pobierz
  • 5
@Gorion103: Swobodniej jest mi to rysować analogowo. Rozumiem, że masz na myśli całe to przenoszenie obrazu do komputera- co rzeczywiście jest pewną trudnością. Koncepcja artystyczna zakłada, żeby miało to charakter rysunku odręcznego, a z drugiej strony aktualnie nie mam za bardzo możliwości rysowania na tablecie.
@Gorion103: Prawda jest taka, że żeby rysować na od razu na komputerze trzeba mieć do tego dość dobry sprzęt (np. tablet graficzny) a poza tym trzeba jeszcze się w to wdrożyć. Mam kilku znajomych którzy tak jak @plemo trzaskają rysunki na papierze i skan do pc. Efekt suma sumarum jest taki sam, tylko zajmuje to więcej czasu.