Wpis z mikrobloga

@zolwixx: Sprawdź sobie w rozkładzie PKP w internecie połączenie między Krakowem i Rzeszowem, jak będzie info o zastępczej komunikacji autobusowej, to znaczy, że takowa najprawdopodobniej jest. Chyba, że akurat rozkład ma się zmieniać, to wtedy to jest czasem nieuwzględnione. Ja tak raz trafiłem i jadąc do Krakowa, wylądowałem w Płaszowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pangia: właśnie patrzyłem i nic takiego nie ma, a z kolei "ktoś" "komuś" mówił, że są duże opóźnienia i autobusy. Myślałem, że może ktoś z mirko miał okazję zaliczyć taką trasę ostatnio.
  • Odpowiedz
@zolwixx Autobusy są bodajże od 9 do 13? i nie wiem czy tylko nie od poniedziałku do piątku.
Opóźnienia lubią się zdarzyć bo między Podłężem a Płaszowem jest jeden tor. W przypadku opóźnienia jakiegoś intercity Koleje Małopolskie muszą go przepuścić
  • Odpowiedz
@zolwixx: Wczoraj jechałem kolejami małopolskimi Kraków -> Tarnów i jechał 1h10m około. Było ok. pięciominutowe opóźnienie bo staliśmy około 5 min gdzieś za Płaszowem tak jak napisał @Wiciak69
Jadąc Tarnów -> Kraków w ciągu ostatnich 2 miesięcy nie zdarzyło się opóźnienie
  • Odpowiedz
@zolwixx: autobusy tyczą się tylko pociągów osobowych, w godzinach mniej więcej od 9:50 do 14:20 i tylko w dni robocze, pociągi dalekobieżne dojeżdżają do Krakowa drogą okrężną przez Nową Hutę
  • Odpowiedz