Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 430
Mirki co się #!$%@?ło xD w drodze do pracy jechałem chodnikiem wzdłuż drogi rowerem, mijalem innych rowerzystów i zachaczyłem o barierę i #!$%@?łem ryjem o asfalt. Wewnętrzna cześć wargi do szycia, pysk mnie boli, zęby też. Gdy czekałem na transportndo szpitala wiele osób się samochodami zatrzymało i pytało czy jakoś pomóc, także widać że znieczulica w kraju nie jest taka mocna jak niektórzy sądzą. Zdjęcie rozwalonego ryjca w załączniku, rozwaloną wargę zakrywa plaster ( ͡° ͜ʖ ͡°)uważajcie na siebie Miraski

#rower
Pobierz
źródło: comment_J7PLcX9bQwQcl7gLuWp5tvoL3JPqxxsJ.jpg
  • 110
@Farorz czemu przeczytałem ten post dopiero teraz? Godzinę temu zderzylem sie centralnie z drugim rowerzysta na sciezce, byl to moment gdzie kąt domu wystaje i zaslania dalszą drogę. Mi sie nic nie stało ale nie wiem jak z drugim Panem bo bolał go bark. Uwazajcie na siebie mirasy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jalop: niee, tutaj tego tak nie widać, bo plaster zakrywa, a tam jest najbardziej zmasakrowane. Także nikt się nie śmiał, tylko wszyscy w szoku że tak morda zorana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Farorz: Czym Ci to kazali smarować?
Ja rok temu szorowałem ryjem po asfalcie, na szczęście w kasku.

U mnie Tribiotic od razu, potem krem AVENE CICALFATE POST ACTE.

Do tego czapeczka i filtr UV 50 (do dziś).

Zagoiło się idealnie, małe blizny zostały i opalać nie mogę.

Żwir dokładnie wyszorowałem jeszcze przed szpitalem :)
@grv_: Niczym, kazał tylko płukać szałwią, ale to na pogotowiu. W poniedziałek idę do chirurga i pewnie ten mi coś przepisze. Kupiłem w aptece altabactin, ale czekam aż mi strupy przeschną i dobiero później będę stosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy czekałem na transportndo szpitala wiele osób się samochodami zatrzymało i pytało czy jakoś pomóc


@Farorz: a masz 180 cm wzrostu lub więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto zadbać teraz o witaminę d3 (i ogólnie o dobre odżywienie), żeby się to wszystko chciało goić.