Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ostatnio jestem tak pobudzony seksualnie, ze wale konia 5 razy dziennie, az spermy brakuje i nadal mam ochote. Walcze z tym, gdybym sie poddawal pokusie zawsze to #!$%@? by mi odpadl. Ciagle jestem podniecony, czerpie z masturbacji duzo wiecej satysfakcji, sama jest duzo bardziej intensywna. Wczesniej walilem raz dziennie maksymalnie 2, a czasem kilka dni kompletnie nie mialem ochoty. Jakis czas temu robilem sobie slynny no fap czelendż i bylo ok, po jakims tygodniu przerwalem bo zrozumialem ze nie mam problemow z tym, nie jestem uzalezniony no, a przeciez to normalna potrzeba. Kilka dni temu postanowilem calkiem zrezygnowac z seksu, z patrzenia sie na dupy, z podniecenia i ogolem rzeczy zwiazanych z seksem. No i teraz dzieje sie to... #nofapchallenge #seks #ruchanie #kiciochpyta bo nie wiem co sie dzieje, a chce to skonczyc.
  • 21
  • Odpowiedz
@Roozan: cóż poradzić, ja tak mam kiedy zawale.
Lepiej się czuje bez trzepania, tydzień nofap to jest nic.
Nie wierzę w te całe super moce, chce po prostu walczyć z nałogiem. Problem się zaczął kiedy wolałem sobie zwalić niż sex uprawiać. Do tego wiedzie takie trzepanie.
  • Odpowiedz