Wpis z mikrobloga

Mnie zastanawia jedno. W poprzednich edycjach padały teksty: #!$%@?, nie będę robić tego zadania bo jest glupie, nie bede lezeć tydzień przed domem jak menel i #!$%@?, może mnie Wb nominować. albo: Skoro WB nominował kowalskiego, to prosze mnie też bo to mój przyjaciel i stoje za nim murem. A teraz, w 2019 przez całą edycję NIKT NIGDY nie przeciwstawił się decyzją WB, zadaniom itp. Zero własnego myślenia, zero własnych decyzji tylko jak barany robią co im każą. #!$%@? Maćka to NIKT nawet slowem nie protestował. No co się z tymi ludźmi porobiło. #bigbrother
  • 10
@madridistas86: boze ja wlasnie takiego podjescia nie rozumiem. czasy sie zmienily, takie sa zasady. itp. no ludzie. Ale Iza wczoraj protesotwała ze kara lukasza jest zbyt surowa. i czy to jest zla postawa? uważam że bardzo koleżenska. to jest tylko program. a czlowiekiem trzeba byc cale zycie.
@bodek1973: jezu on nie zyje? btw ja nie mowie o lamaniu regulaminu tylko o fakcie ze nikt nie wyraza sprzeciwu w zadnej sytaucji. masz kare - nominacje. czy to takie straszne za postawienie sie komus jezeli to jest niezgodne z twoim sumieniem?