Wpis z mikrobloga

Prądnik
No aż mnie to smuci że komuś aż tak zależy xD
Czasami trzeba poszukać chwilę miejsca ale nie raz tam stałem i często dłużej ale teraz chyba zająłem czyjeś miejsce xD
@KattaK wiedziałem., że w w tym #!$%@? Krakowie zacznie do tego dochodzić. Mieszkalem tu od urodzenia i to co sie dzieje z parkowaniem/ruchem samochodowym /mpk sprawiło, że wolę dojeżdżać 30 min pociągiem niż płacić w Krk podatki, gnic w korkach i szukać miejsca przez 40 min
@Gooma: ja w sumie nią narzekam...
Bo samochodem jeżdżę na wypady za miasto albo na grubsze zakupy a do pracy czy po mieście latam mpk, boltem czy innym uberem :0
Ale teraz nawet stanie jest problemem
@KattaK #!$%@?ło ich z tymi cenami za mpk i parkowanie. Miasto #!$%@? hmm to może zróbmy tak aby więcej ludzi jeździło mpk to może korki będą mniejsze.. Nie! Podwyżka!
@KattaK: nie zeby cos, ale wlasnie to stanie przez miesiac na jednym miejscu jest wiekszym problemem niz korki. Bo zjada sie studenty, ktorych nie stac na paliwo, dodac dziadkow ktorzy auto uzyja 2x w roku i nagle sie okazuje ze w ogole nie ma rotacji na parkingach, a auta zarastaja trawa.
@bartez_94: kilka razy w tygodniu zawsze muszę gdzieś wylecieć gdzieś dalej, bo to coś trzba przywieźć, ciężko o dojazd albo jego brak. Więc nie okupuje miejsc tygodniami. Ale sam proceder rozumiem choć na szczęście nie ma wielu takich przypadków w okolicy. Jedyne co to kilka przyczep które stoją już X czasu