Wpis z mikrobloga

Mireczki, chcę kupić młodemu (6 lat) tablet. Tak do 400 zł i o możliwie największej przekątnej. Zna się ktoś i może coś polecić?

#elektronika
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrzpan: a co ty możesz wiedzieć o wychowaniu dziecka jak s----------e w tobie takie duże, że nie możesz sobie kobiety znaleźć xD i jeszcze nazywasz je p-----i. No turbodebil
  • Odpowiedz
@PaniczPokerowy: @dzieju41: @patrzpan: @thest: @ZdeformowanyKreciRyj: Ludzie, w jakim świecie wy żyjecie? Czemu bait? Ja rozumiem, że wg was baby to karyny co rzucają dziecku smartfonem w ryj i idą na pazury,


@Muoda: chodzi o to, że tablet na własność dla sześciolatka kończy się wcześniej czy później nieograniczonym przesiadywaniem na YT i oglądaniem byle pierdół. Możesz próbować ograniczać, ale kończyć się
  • Odpowiedz
@Muoda: w rodzinie 5 latka korzysta na tablecie rodziców od czasu do czasu, szantażuje teraz za byle jaką okazję aby na nim pograć, zje obiad to już propozycja, że za zjedzony obiad czy może pograć, nie psuj dzieciaka
  • Odpowiedz
@Muoda: nie oszukujmy sie, rodzice w pewnym momencie przestana kontrolowac ilosc czasu spedzana przed tabletem, bo dzieci bardzo ladnie ten czas wymuszaja (po 30 minutach krzyku wiekszosc ludzi wymieka). Jestem fanka elektroniki i Internetu i doceniam korzysci z tego plynace, ale tablet/telefon w tak mlodym wieku powoduje problemy ze spaniem, skupieniem, zabija szare komorki. Dziecko dopiero sie uczy, poznaje wszystko naokolo. Tablet/smartfon dostarcza zbyt duzo bodzcow i informacji, dlatego to
  • Odpowiedz