Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś informacje odnośnie 1p-lsd czym się różni i czy szkodzi bardziej niż LSD? Zakupy robić w obojętnie jakim sklepie z RC? Bo wiem tylko tyle że działa podobnie co LSD oraz że jest u nas legalne.
Pozdrawiam
#narkotykizawszespoko #lsd
  • 10
@Grajox3: LSD nie szkodzi 1p to jego pochodna bodajże LSD o wydłużonym łancuchu eglowym (czy jakoś tak), działą z doświadczenia słabiej jeżeli chodzi o dawkę ale to może być wina dostawców jeżeli chodzi o efekty to troszkę słabsze od LSD ale bardz bardzo podbne
@WiFoN_xD: przepraszam ale się nie zgodzę. bo albo pasjonat robił w #!$%@? albo ewidentnie 1p-lsd jest słabsze w stosunku ilość-moc tripa niz lsd25. kiedys probowalem 1p, trip na rzekomo 200ug był sporo słabszy niż na 200ug normalnego kwasa. tolerka zerowa zawsze.
nie znam sie na vendorach rc to moze faktycznie pasjo #!$%@?, no nie wiem
@sebagohamalysz jezeli miał od lizardlabs, to musiały mieć tak jak było napisane na bloterze, mnie akat wcale różnicy takiej nie robiło, a jak już to minimalną, troszkę się wydaje mniej że mniej mentalnie wchodzi, w sensie na bad tripa
Aż się zdziwiłem, a no swoją drogą pasjo to pasjo, jemu akat ufać to też tak średnio xD co najmniej ja mam z nim takie doświadczenie
@WiFoN_xD: jest też opcja słabego przechowywania. ok 2 tygodni blotterki 1p były sobie w kopercie. ale 2 tygodnie to nie aż tak długo znowu.
ja znowu mam wrażenie że 1p bardziej męczyło mnie fizycznie a mniej psychicznie. trip był taki właśnie lżejszy na główce ale znowu fizycznie czułem się gorzej niż po klasycznym lsd. co człowiek to doświadczenie prawda