Wpis z mikrobloga

Czy istnieje możliwość ładowania urządzenia przez wejście AUX? Chcę sobie kupic transmiter transmiter Bluetooth AUX, zeby bez podpinania kablem słuchać muzyki z telefonu w aucie. Tylko te transmitery wymagaja osobnego ładowania. Czy jest opcja, żeby sam się z wejścia AUX ładował? Czy pozostaje włączyć go do ładowarki samochodowej rozciągając kable po aucie? Jak Wy rozwiązujecie ten problem?

#elektronika trochę #motoryzacja #telefony
  • 23
@Zetembe: Transmitery są do bani, chyba że komuś słoń na ucho nadepnął. Dodatkowo im lepszej klasy radio i lepiej wykonana instalacja antenowa tym transmiter gorzej działa.
@dktr: gosciu chce, zeby grała mu muza z telefonu w samochodzie niskobudzetowo. Jak jedziesz dobrze wytłumioną furką to wiadomo, że jest różnica, ale ja wnioskuję, że gościu nie ma jakiegoś zajebistego samochodu skoro chce uzyskać efekt przy małej ilości hajsu. Sam mam jble w samochodzie, ale to rocznik 2018 samochodu więc jest cichutk. W domu glosniki studyjne. Potrafie docenic dobrą jakość, ale w tym wypadku chyba nie o to chodzi.

EDIT: