Wpis z mikrobloga

@Zawilecc: oczywiscie że faceci nie maja takich prymitywnych potrzeb, my szukamy sercem a nie #!$%@?...
eh tak to jest jak trzeba egzystować z podludzmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Wlaśnie chciałem to napisać, że ten 22latek gdyby żył w obecnych czasach to najprawdopodobniej miałby przesrane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zresztą, czasy jak czasy, mnie skwitowała uśmieszkiem koleżanka z klasy jak miałem 18lat a to było w 2007 bodajże.
  • Odpowiedz
Zresztą, czasy jak czasy, mnie skwitowała uśmieszkiem koleżanka z klasy jak miałem 18lat a to było w 2007 bodajże.


@Zawilecc: heh mnie to takim usmieszkiem kuzynka skwitowala jak mialem 19 lat i to bylo w 2008. moze po prostu one od zawsze gardzily prawikami tylko teraz dzieki netowi stalo sie to bardziej widoczne
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Niewiele się zmieniło na przestrzeni lat, kobiety w większości wolą doświadczonych kolesi i ta "pogarda i podś#!$%@?" zawsze były - może nie od wszystkich, ale stanowcza większość tak reagowała, szczególnie te, co wcześnie zaczęły.
Żeby było zabawniej tak samo traktują swoją płeć jak jest niedoświadczony przypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz