Wpis z mikrobloga

Komentarz właściciela kanału, na którym opublikowano film z Sebą.
Żródło: https://www.youtube.com/watch?v=AWDuRo6TOGo

Marcin Kolbus
Przypięty przez twórcę Marcin Kolbus
Marcin Kolbus
9 godzin temu (edytowany)
Dobry wieczór. Miałem nie zabierać głosu w sprawie. Napiszę tylko tyle: wprawdzie p. Jacek udostępnił kontakt z Sebastianem jednakże go nie ułatwiał. Zanim udało nam się go wyrwać z jego szpon byliśmy w Londynie dwukrotnie. Byliśmy przez niego wodzeni za nos. Spędziliśmy tam cały dzień, który mogłem poświęcić dzieciom. W zamian podawał nam miejsca, w których niby przebywali, a w rzeczywistości ich nie było. Drugą sprawą jest fakt, że szczera osoba z uczciwymi zamiarami nie podaje osobie uzależnionej alkoholu czy nie dokłada do narkotyków. Z ust autora filmów padały słowa: "Seba, przyjeżdżam na twoje urodziny i widzę cię w szalecie", bądź: "nie jedź z nimi bo będziesz musiał pracować". Sebastian byl na tyle osobą uzależnioną od p. Jacka, że gotów był tam wrócić. Mam nadzieję, że udało nam się mu to wybić z głowy.

Piszecie, że zostawił Rado: odpowiedzcie mi na dwa pytania:
1) mając jedno miejsce w aucie co robicie w takiej sytuacji?
2) mając troje dzieci bierzecie dwoje bezdomnych na swoje barki i wykladacie za nich pieniądze? Bo już trochę żeśmy na pomoc Sebie przeznaczyli, głównie Jego Siostra!
Siostra szukała z nim kontaktu od bardzo długiego czasu dzwoniąc po zakładach pracy, szpitalach czy znajomych. Kiedy wreszcie dostała kontakt do Rado, bo przez niego utrzymywała kontakt z Sebastianem, to zawsze był p. Jacek w pobliżu.
Kilka dni wcześniej, kiedy to właśnie jeździliśmy po mieście i byliśmy okłamywani, późnym wieczorem, kiedy nie było już (Waszym zdaniem cudownego Jacusia) Sebastian zadzwonil do siostry z przeprosinami i wyjaśnieniami, że nie mógł przy nim rozmawiać. Poprosił ją wtedy o pomoc.

Jeżeli tak bardzo jesteście zatroskani losem Rado to zamiast wylewać pomyje na nich, pisać głupkowate komentarze to bardzo proszę wsiąść w dowolny środek lokomocji, odnaleźć go, przecież wiecie gdzie przebywa i mu pomóżcie.

Niektórzy z Was, przepraszam za stwierdzenie, to ameby. Nie dziwię się, że Polską rządzą idioci i złodzieje skoro mają takich wyborców. A z nieoficjalnych źródeł wiem, że p. Jacek wybiera się do Londynu nagrać nowy filmik z Rado, możecie się spodziewać odbicia piłeczki, to pokarm dla Waszej duszy.

Oświadczam też, że nie życzę sobie żadnych wiadomości na Facebooku i wyłączam powiadomienia pod tym filmem. Wszystkim życzę przede wszystkim dystansu i odrobiny więcej rozumu co niektórym.

#jaktoogarnac #patostreamy
  • 12
@Mariusz_Drugi: Nie archiwizuję wszystkich komentarzy pod filmami Kurzątkowskiego. Zapewne można ten komentarz można odnaleźć (jeśli nie został usunięty), tylko po co?

Z komentarza Jacka Kurzątkowskiego do filmu Seby wynika wprost, że to on przekazał numer telefonu siostrze Seby. Oczywiste jest chyba, że siostra Seby zgłosiła się do Kurzątkowskiego, a nie Kurzątkowski do siostry Seby.

No może nie dla wszystkich oczywiste. Można próbować udowadniać, że to Jacek Kurzątkowski odnalazł rodzinę Seby (
@luzdelsur1: biorąc pod uwagę jak kierowniczek gada o pracy, to akurat w słowa o pracy nie wierzę.
Kolejna sprawa to Seba w filmie mówił że Jacek przekazał jego siostrze kontakt, po czym w komentarzu autor kanału stwierdza że kierownik wodził ich za nos. Serio???? Przecież sam Seba powiedział że Jaca przekazał kontakt siostrze to skoro mieli kontakt to jak ich wodził za nos.
()_(ツ)_/¯