Wpis z mikrobloga

Szukam nowych pojemników do pracy. Mają być sprzedawane luzem, lub w komplecie, potrzebuję trzy sztuki, ale wiadomo, że jeśli będą jakieś bardziej rozbudowane zestawy, też ok, byle te trzy były takie same.
No i tak: muszą być szczelne, dobrej jakości, pojemność około 750ml o kształcie wygodnym do jedzenia z nich sałatek, potraw sypkich.
I tu by mogła wystarczyć zwykła ikea, co też rozważam, ale - chciałabym pojemnik próżniowy, taki z pompką jak Vacuumsaver - niestety ich 750ml to wysokie wąskie pojemniki, a ja chcę niski i szerszy.
Plastik lub szkło.
I sistema raczej odpada.
Ktoś kojarzy coś takiego?

#gotujzwykopem #lunchbox
  • 16
@v1lk: nie ma przedziału, może być szkło, może być plastik, byle porządny - w mikrofali rzadko grzeję, ogólnie dbam o pojemniki, więc dobry plastik też posłuży na długo. Vacuumsaver mają moi rodzice i odsysanie powietrza faktycznie robi robotę, bardzo fajne pojemniki.

@maxatop: a nie wiem, popatrzę, bo nie interesowałam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@v1lk: tzn przedział w granicach rozsądku, wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Vacummsavery są po dyszce, co imo już w ogóle robi robotę, ale mogę dać nieco więcej za sztukę, jeśli będzie warto, choć w stówce za całość chciałabym się zmieścić
@matra poleczm Tupperware, noszę w nich zupy, wkładam w torebkę i nigdy nic się nie rozlało. Mają taki zestaw płaskich misek 3x 600ml, ale nie pamiętam nazwy (ofc są też inne wymiary, ale ja mam takie). Wadą jest cena bo jest wysoka, ale to jest warte swojej ceny.
@kj5: ale które? te które pokazałam, czy jakieś inne? No tak jak pisałam - nie jest to konieczne, ale fajnie byłoby żeby były próżniowe, bo mam porównanie jak długo wytrzymuje jedzenie w takich, a gotuję najpierw na 3, a potem na 2 dni z góry.
@kijanka23: tak się domyśliłam, jak nie zapomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)